GTA 4 The Complete Edition oynama sırası nedir?

Brave_TR

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba sevgili Technopat takipçileri. Bugün Steam üzerinden GTA IV the complate Edition aldım. Oynama sırası nedir? Şimdiden teşekkürler.

Her hikaye belli başlı görevlerde birbirine bağlanıyor ve bir hikayede bitmeyen olay başka hikayede bitebiliyor. Yani illaha tam doğru hikaye sırasına uyacağım derseniz birini yarım bırakıp diğerine geçmeniz gerekebilir. Bu yüzden direkt cikis sırasına göre oynayın. Yani GTA4> GTA 4: Lost and Damned> GTA 4: Balled of Gay Tony.

Doğru sıralama yukarıda ^ belirtildiği gibi.

Önce GTA IV, sonrasında Lost and Damned ya da Ballad of Gay Tony oynayabilirsiniz. Lost and Damned ve Ballad of Gay Tony arasında sıralama farkı yok, birini diğerinden önce oynarsanız hikaye akışına herhangi bir etkisi olmaz ama öncelikle GTA IV'ü bitirmelisiniz.

Tamamdır.

Doğru sıralama yukarıda ^ belirtildiği gibi.

Önce GTA IV, sonrasında Lost and damned ya da ballad of gay tony oynayabilirsiniz. Lost and damned ve ballad of gay tony arasında sıralama farkı yok, birini diğerinden önce oynarsanız hikaye akışına herhangi bir etkisi olmaz ama öncelikle GTA IV'ü bitirmelisiniz.

Gtaıv, tlad, tbogt.

Her hikaye belli başlı görevlerde birbirine bağlanıyor ve bir hikayede bitmeyen olay başka hikayede bitebiliyor. Yani illaki tam doğru hikaye sırasına uyacağım derseniz birini yarım bırakıp diğerine geçmeniz gerekebilir. Bu yüzden direkt cikis sırasına göre oynayın. Yani GTA4> GTA 4: Lost and damned> GTA 4: Balled of gay tony.

Bende almayı düşünüyorum cevap gelirse bakayım 😁

Hikayelerin doğrudan birbiriyle bağlantısı yok. İstediğiniz sırada oynayabilirsiniz.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Özellikle @Liberteen @NotAKnightAnymore ve @391065
Konu kapatılabilir.

Bende almayı düşünüyorum cevap gelirse bakayım 😁

GTAIV, TLAD, TBOGT. Bu en mantıklısı olmalı. Üç hikaye aynı anda geçiyor, ancak kronolojik olarak GTAIV önce başlıyor, TLAD GTAIV'in ilk bölümünde başlıyor ve yaklaşık 2/3'ü kadar bitiyor ve TBOGT GTAIV'in ortasında başlıyor ve sonun biraz ötesine geçiyor. TBOGT'nin son görevi ve kapanış jeneriği, GTAIV'in son görevinden sonra geçiyor.

Geri
Yukarı