GTA 4 ücretsiz olur mu?

coniguban

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anki bilgisayarım iyi değil o yüzden Steam'den GTA 4 alayım ileride eğer iyi bilgisayarım olursa kütüphanede dursun dedim ve bir de baktım ki 109 TL :). Acaba indirimle ilgili haberler falan var mı ya da tahminen ne zaman ücretsiz ya da çok ucuz olur? Sağ olun :)

16 Martta bir indirim olacak, onu bekleyin.

Merhaba. Şu anki bilgisayarım iyi değil o yüzden Steam'den GTA 4 alayım ileride eğer iyi bilgisayarım olursa kütüphanede dursun dedim ve bir de baktım ki 109 TL :). Acaba indirimle ilgili haberler falan var mı ya da tahminen ne zaman ücretsiz ya da çok ucuz olur? Sağ olun :)

Ücretsiz olması çok zor. İndirimde 32 TL. O zaman alın derim.

Gta 4 optimizasyon özürlü bir oyun, ben Gta 5'de daha iyi performans alıyorum. Gta 5'i Epic Games'de ucuza satın alabilirsiniz. Premium Edition 169TL.

Hepinizin mesajlarını okudum yanıt verdiğiniz için sağ olun. Anlaşılan oynayamayacağız 😂.Neyse sağolun tekrardan.

Gta 4 optimizasyon özürlü bir oyun, ben Gta 5'de daha iyi performans alıyorum. Gta 5'i Epic Games'de ucuza satın alabilirsiniz. Premium Edition 169TL.
Gta 5 alabilecek olsam bile bilgisayarımın kaldıracağını sanmıyorum..Teşekkür ederim☺️

Hepinizin mesajlarını okudum yanıt verdiğiniz için sağ olun. Anlaşılan oynayamayacağız 😂.Neyse sağ olun tekrardan.

GTA 4 zaten ucuz bir oyun indirime sık sık giriyor, 30TL oluyor indirim dönemleri. Ben 10.5TL'ye almıştım zamanında.

Geri
Yukarı