GTA 4 vs GTA 5

O zaman GTA 5'i yerden yere vuran bir oyun. Gerçekçilikte iki oyun arasında yakınlık bile yok. GTA 4 çok üstün.

Çünkü eğlenceli bir oyun. GTA serisi gerçekçi değil arcade bir seridir. Teknik kısma bakarsak GTA V yine üstün. Eğlence türünde bir oyunu simülasyon yapan araba fiziklerini oyunu daha iyi yapmıyor.

Sadece fizikleri değil hikayesi de ayrı güzel. Oyunun karanlık teması bile harika gelmişti bana.

Yok yok tabii ki bir de hikayesi de var benim bahsettiğim fiziklerin ilk defa ağırlık verildiği GTA oyunu olduğu için çoğu kişiye gitmeyebiliyor. Ondan dolayı yazma gereği duydum.

Çünkü eğlenceli bir oyun. GTA serisi gerçekçi değil arcade bir seridir. Teknik kısma bakarsak GTA V yine üstün. Eğlence türünde bir oyunu simülasyon yapan araba fiziklerini oyunu daha iyi yapmıyor.

Kardeşim ciddi soruyorum arızalı mısın okuduğunu anlamanda sıkıntın mı var? Daha farklı konuda da sohbet ettik bu kısımda senle. Şu an burada benim mesajımdan GTA kıyası yapmak ne oluyor? Sen sev ya da sevme GTA 4 teknik olarak GTA 5'ten çok daha iyi oyun. Fikrini soran olmadı.

Kardeşim ciddi soruyorum arızalı mısın okuduğunu anlamanda sıkıntın mı var? Daha farklı konuda da sohbet ettik bu kısımda senle. Şu an burada benim mesajımdan GTA kıyası yapmak ne oluyor? Sen sev ya da sevme GTA 4 teknik olarak GTA 5'ten çok daha iyi oyun. Fikrini soran olmadı.
Hem sadece gta 4 araba fiziklerinden ibaret bir oyun değildir. Hikayeyi oynamadan konuşulmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı