GTA 4 Windows Live giriş sorunu

EmircanDikmen

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Dün Steam üzerinden almış olduğum GTA 4'ü yükledim. Bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. Sonra Recep abinin Windows 10 GTA 4 videosunu izledim, yaptım, tamam ama ben Windows Live giriş yapamıyorum. Hesap açtım, açmakta da bi zorlandım. Bazen giriş yapmıyor, bazen yapıyor internet sitesinde ama uygulamada giriş yaparken şu hatayı alıyorum: "Hesabınızda, oturum açmadan önce çözmeniz gereken bir sorun var." uyarısı geliyor. Lütfen yardım edin sabahtan beri uğraşıyorum, olmuyor.

Bir de internet sitesinden giriş yapmaya çalışınca şifre yanlış hatası vermeden, yüklemeden sonra giriş ekranına dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okumadan korsana karşıyız derseniz, her şeye orijinalini alın yazarsanız böyle olur. Önce okuyun sonra cevaplayın.
Yoo korsana karşı değilim :p Bir sürü korsan oyun var bilgisayarımda. Sadece şunun için yazdım. GTA 4 korsanda çok sıkıntı yapıyordu zamanında. Özellikle o Windows Live programı. 10 TL olunca alınması taraftarıyım.

Yoo korsana karşı değilim :p Bir sürü korsan oyun var bilgisayarımda. Sadece şunun için yazdım. GTA 4 korsanda çok sıkıntı yapıyordu zamanında. Özellikle o Windows Live programı. 10 TL olunca alınması taraftarıyım.
Forum genel olarak korsana karşı.

Abi hallettim iyi hoş normal. Recep abinin videosundaki gibi yaptım, Games for Windows Live giriyor ama oyun içindekine giriş yapmıyor. Çözemedim bi türlü. Bir de oyuna başlatmak için tıklıyorum, Social Club hesabı sormuyor.

Abi hallettim iyi hoş normal. Recep abinin videosundaki gibi yaptım, Games for Windows Live giriyor ama oyun içindekine giriş yapmıyor. Çözemedim bi türlü. Bir de oyuna başlatmak için tıklıyorum, Social Club hesabı sormuyor.
Mesajınızın geri kalanını da buraya Türkçe bir şekilde sakin olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışacağız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı