Oyun Steam GTA 4'te grafikler kötü gözüküyor

Bunu düzeltebileceğim mod benzeri bir şey var mıdır peki.

Bu videodaki mod gerçekten güzel. Sisteminiz düşükse Low modu kurarsınız.Benim gibi...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA 4 grafikler çok kötü gözüküyor kaldırımın kenarları etraftaki kablolar vb merdiven gibi gözüküyor. Grafikler en yüksekte ama yine de kötü gözüküyor. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1745716

Grafik modu kurabilirsin gayet güzel modlar var kastırmayan ben önceden denedim çalıştı ve gayet aydınlık güzel oluyor oyun.

Grafik modu kurabilirsin gayet güzel modlar var kastırmayan ben önceden denedim çalıştı ve gayet aydınlık güzel oluyor oyun.

Link atabilir misiniz ve modun performansı düşürmemesi lazım malum benim bilgisayar pek kuvvetli değil.

1681855149959.png

Grafik ayarlarım bu şekilde.

Bu videodaki mod gerçekten güzel. Sisteminiz düşükse Low modu kurarsınız. Benim gibi...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodaki modlara yarın bakacağım umarım işe yarar bir sonuç alırım.

Link atabilir misiniz ve modun performansı düşürmemesi lazım malum benim bilgisayar pek kuvvetli değil.

Eki Görüntüle 1745753

Grafik ayarlarım bu şekilde.

Dostum ben birkaç sene önce bu videoyu kullanmıştım hem FPS açısından problem yaşamadım hem de grafikler aşırı güzelleşiyor oyun değişiyor resmen aydınlık oluyor vesaire güzel bir mod kullanmanı şiddetle tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı