GTA 4'te optimizasyon sıkıntısı var mı?

İşletim sistemi
Windows 10

walterpinkman

Decapat
RAM
12GB DDR4
Ekran kartı
NVDIA GeForce 940mx 4gb
Anakart
Lenovo Toronto 5C1
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-7500U CPU @ 2.70GHz 2.90 GH
GTA 4 optimizasyon sıkıntısı hâlâ var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bariz bir şekilde. 2019'da çıkan Ryzen 3 laptopumda bile en düşük ayarlarda 1024x768'de 30 FPS zar zor oynayabiliyoru

Evet bariz bir şekilde. 2019'da çıkan Ryzen 3 laptopumda bile en düşük ayarlarda 1024x768'de 30 FPS zar zor oynayabiliyorum.

Fakat sizin laptopunuz biraz daha güçlü. Daha yüksek FPS alma şansınız var.
1080 oynamak istiyorum sizce oynatırmı ?

GTA 4 optimizasyon sıkıntısı hâlâ var mı?

GTA 4: 30 FPS oynamanı tavsiye ederim. Çünkü 60 FPS ve üstünde camera Zoom bugları vesaire oluyor. Ama buna takmıyorsan ve çözüme ulaşmak isterseniz burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Optimizasyon sıkıntısı var, evet. Birkaç ara görev ve oyunun son görevinde olan helikopter bugunu kaldırmak, 60 FPS'de sorunsuz oynamak ve oyunun görselliğini iyileştirmek için aşağıdaki paketi indirip oyunun kurulu olduğu konuma atabilirsin. Optimizasyon sıkıntısını da bir nebze de olsa gideriyor diyebilirim. GT645M ile en düşük ayarlarda 60 FPS oynadım.

Türkçe yama olarak gthorse'un Türkçe yamasını tercih etmeni öneririm. DLC'ler dahil Türkçe yamayı aşağıdan indirip aynı şekilde oyunun kurulu olduğu konuma atman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı