GTA 4'ün GTA 5'den daha güzel olması

Mert Ukte

Kilopat
Daha fazla  
GTA 4'ün tüm GTA serisindeki senaryolardan daha iyi bir senaryosu olduğunu düşünüyorum. Oyunun ruhu inanılmazdı gerçekten. Nico Bellic karakteri gerçekten çok fena benimsetiyordu kendini. GTA 4'ün hikayesindeki intikam duygusu gerçekten mükemmeldi. GTA 5'te o tadı alamadım ben. Siz ne düşünüyorsunuz?

GTA 4'ün senaryosu, GTA 5'e göre çok daha gerçekçiydi. GTA 5'te o zevki alamadım ben. Tabiki de optimizasyonu saymazsak...

GTA 4'ün tüm GTA serisindeki senaryolardan daha iyi bir senaryosu olduğunu düşünüyorum. Oyunun ruhu inanılmazdı gerçekten. Nico Bellic karakteri gerçekten çok fena benimsetiyordu kendini. GTA 4'ün hikayesindeki intikam duygusu gerçekten mükemmeldi. GTA 5'te o tadı alamadım ben. Siz ne düşünüyorsunuz?
Sana kesinlikle katılıyorum GTA 4' ü 3 günde bitirmiştim sonra dedim GTA 5 ' e geçeyim, neyse yükledim açtım grafik ayarlarını falan yaptım ama yok yani oyun beni içine çekmedi gerek oynanış gerek hikaye hiç bir türlü sarmadı onun için GTA 5' i çok ucuzlamadığı sürece alıp oynamayı düşünmüyorum. Ama GTA 4' ünde hakkını vermek için kış indirimlerinde alacağım steamden gerçekten GTA 4' ü çok beğendim bende.(y)

GTA 4'te sert bir şekilde kaza yapınca karakterin arabanın camından fırlamasına bayılırdım :D GTA 5'i 10 dakikadan daha az bir süre oynadım. Ultra ayarlarda kasıyordu. Düşük ayarlarda da oyun oynamayı pek sevmiyorum. O yüzden daha da oynamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı