Çözüldü GTA 5 0x00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HzFalllen

Centipat
Daha fazla  
Çoğu kişininde yaşadığı bir hata. YouTube'deki tüm videoları izledim ama hala aynı sorun var, hata raporu almayı bilmiyorum, nasıl alacağımı söylerseniz en kısa zamanda size hata raporunu iletebilirim.

Çözüm
Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını kaldırın. Daha sonra Visual C++ 2010 sürümünü hem x86 hem de x64 olacak şekilde yükleyin. Yükleme esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden Visual C++ 2010 paketlerini onarın.

Silinecek DLL dosyası msvcr100.dll

Dosya konumu C:\Windows\System32\msvcr100.dll

Yüklenecek paketler;

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe

Sorununuz çözülmeyecek olursa yeni bir rapor paylaşın lütfen.
Video yardımıyla rapor oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz raporu daha sonra MediaFire veya Google Drive üzerinden (herkese açık olacak şekilde) paylaşın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yardımıyla rapor oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz raporu daha sonra MediaFire veya Google Drive üzerinden (herkese açık olacak şekilde) paylaşın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazım yanlışı yaptığım için yanlışlıkla 1 saatliğine engellendim :D, neyse konuya dönelim rapor aldım.

Rapor

Buyurun, yardım edilirse minnettar kalırım :).

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını kaldırın. Daha sonra Visual C++ 2010 sürümünü hem x86 hem de x64 olacak şekilde yükleyin. Yükleme esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden Visual C++ 2010 paketlerini onarın.

Yüklenecek paketler;

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe

Çözüm
Çok teşekkür ederim yardımınız için işe yaradı.

Yüklenecek paketler;

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe

Yeni konular

Geri
Yukarı