Çözüldü GTA 5 0xc000007b

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
C:\Windows\System32\D3DX9_43.dll

Sil ve bunu kur.

Sil ve bunu kur.

Çözüm

Sil ve bunu kur.

Hocam 3 gündür forumda kaç tane Gta5 konusu kuruldu belli değil.😀 Rekor artış var.

Hile mi var Online'de bayağı?

Abi anlamıyorum yapacaksan para hilesi XP hilesi yaparsın da diğer türlü ne zevk alıyorlar anlamıyorum.

Oyunda para hilesi ya da diğer hileleri yapınca ne amacın kalıyor? Oyunun mantığı para kasmak para kasmak içinde sana bir sürü olanak sağlıyor zamanla gelişiyorsun daha keyifli oluyor kargo soygun karapara gibi zevkleri var. Hile yapınca boş boş gezip tek yapacağın şey yeni başlayan adamları kesmek oluyor haliyle onlarda hile yapmaya başlıyor böylece suyu çıkıyor. PS4'de de oynadım süperdi orada hile denen bir şey yoktu tek sıkıntı klavye mouse kulanan farkıydı o kadar.

Oyunda para hilesi ya da diğer hileleri yapınca ne amacın kalıyor? Oyunun mantığı para kasmak para kasmak içinde sana bir sürü olanak sağlıyor zamanla gelişiyorsun daha keyifli oluyor kargo soygun karapara gibi zevkleri var. Hile yapınca boş boş gezip tek yapacağın şey yeni başlayan adamları kesmek oluyor haliyle onlarda hile yapmaya başlıyor böylece suyu çıkıyor. PS4'de de oynadım süperdi orada hile denen bir şey yoktu tek sıkıntı klavye mouse kulanan farkıydı o kadar.
PC ile oynatmıyor ki ?

Sil ve bunu kur.

Sorun çözüldü teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı