GTA 5 130 TL - G2A [Steam]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bu kod %22 indirim yapıyor. %2 de olsa para paradır. :)

Ben daha almadım. Ama alacağım. İnşallah sakata gelmeyiz. :)

CLOUDA-NTSURV-GMGW22

Adsız.png

Son düzenleme:
Çıkmayan oyunu nasıl verecekler? Buradan bu oyunu satın aldığında önsipariş vermiş oluyorsun. Oyun piyasaya sürüldüğünde de oyun için sana kod verecekler.

Tier 1 olarak satın alanlar sitede oyun ''Games'' kısmında gözüküyor mu ? Bende sadece ''Orders'' bölümünde gözüküyor oyun. Games kısmında şöyle yazıyor , -You don't have any games yet. Check out our latest deals!- sizde durum nasıl , bi sorun mu var acaba bende.

Bende hiçbiyerde görünmüyo işlem gerçekleşirken sorun çıkmış para hesabımdan çekilmiş ama onların hesaba gitmemiş 11 gün sonunda para tekrar hesabıma gelcekmiş bidaha deniycem gelince.

Tier 1 olarak satın alanlar sitede oyun ''Games'' kısmında gözüküyor mu ? Bende sadece ''Orders'' bölümünde gözüküyor oyun. Games kısmında şöyle yazıyor , -You don't have any games yet. Check out our latest deals!- sizde durum nasıl , bi sorun mu var acaba bende.
Games kısmında sadece gta sa kodu yazıyor bende dahası yok.

"Tier 1" nedir? Bende bu şekilde görünmüyor, bir de oyun daha çıkmadı ki, neyin indirme bağlantısı bu?

Bu şubattan önce alanların şeysi tier 1 ondan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende hiçbiyerde görünmüyo işlem gerçekleşirken sorun çıkmış para hesabımdan çekilmiş ama onların hesaba gitmemiş 11 gün sonunda para tekrar hesabıma gelcekmiş bidaha deniycem gelince.
Banada aynısını dediler 1 ay oldu.

Arkadaşlar gta 5'i ön sipariş olarak aldım ama bu son erteleme olayı doğru ise siparişimi iptal etmek istiyorum param iade edilir mi? Bilgisi olan var mı?

Fazladan $200,000 greenmangaming'den alanlara verilecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı