GTA 5 1660 Super'in tamamını kullanmıyor

Yüksek ayarlarda %50 %30 arasında gidip geliyor kullanım yüzdesi %100 olarak kullansa daha fazla FPS vermez mi? İşlemci Ryzen 5 3600 Ekran kartı: Gigabyte 1660 Super.

RAM tek kanalsa normal. Bende de aynı sorun vardı, bir 8 GB daha RAM taktım geçti.
Bir de oyunda biraz optimizasyon sorunu var galiba. Ayarları arttırınca FPS artıyor. Düşürünce FPS düşüyor.

RAM tek kanalsa normal. Bende de aynı sorun vardı, bir 8 GB daha RAM taktım geçti.
Bir de oyunda biraz optimizasyon sorunu var galiba. Ayarları arttırınca FPS artıyor. Düşürünce FPS düşüyor.
O zaman ben HD Graphics ve Celeron N2830 işlemciyle girip ultraya çeksem kaç FPS verir?

Yüksek ayarlarda %50 %30 arasında gidip geliyor kullanım yüzdesi %100 olarak kullansa daha fazla FPS vermez mi? İşlemci Ryzen 5 3600 ekran kartı: Gigabyte 1660 Super.

Aradığım konulardan biri :) 1660 Super'i çektin 1080p Ultra'ya aldın uçacak FPS'ler dedin ama öyle olmadı :) oyunlardan dolayı dostum optimizasyon sorunları keşke senin istediğin gibi her kart her oyunda her çözünürlükte %99 ile çalışsa.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı