GTA 5 2 MB ile kaç saatte iner?

2 MB internet alıyorum. Sizce kaç saatte iner veya kaç günde?

Ben bu internetle tam 24 saatte yükledim yarım GB kaldı.
Bizim burada Vodafone fiber çok başarılı olduğu için 100 Mbps stabil bağlantı ile 3-3.5 saatte indirmiştim bir de benden başka kimse kullanmayınca sonuç şahane tabii.
Bizim burda TT var sadece onu da siz tahmin edin 16 hızında paket aldık en fazla 10 oluyo

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-20-11-54-11-944_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-20-11-54-11-944_com.android.chrome.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 147
100 Mbps internet ile nasıl 4 saatte indirebildiniz. Aynı hıza sahibim ve 1 saatte indirdi ve bu arada verdiğiniz gün yanlış.

Kanka o kadar da değil ben canlı canlı hesapladım inerken bir saat içerisinde saniyede 13 MB indirme hızı ile maksimum 45 GB veri indirebildim yani 1 saat olmaz belki ama taş çatlasa 2.5 saat olur.
100 Mbps internet ile nasıl 4 saatte indirebildiniz. Aynı hıza sahibim ve 1 saatte indirdi ve bu arada verdiğiniz gün yanlış.
Seninki 100mbps değil bence daha yüksek olmalı

100 Mbps internet ile 4 saatte indirdim. Ufak bir hesapla 200 saat sürer. Yaklaşık 8 gün.

Sen alıyorsun saniyede 12.5 MB internet konu sahibinin söylemesine göre 2MB saniyede alıyormuş. Nasıl 8 gün sürer. Eğer sabit 2MB verirse yaklaşık 16 saat sürmesi lazım değil mi?

Kanka o kadar da değil ben canlı canlı hesapladım inerken bir saat içerisinde saniyede 13 MB indirme hızı ile maksimum 45 GB veri indirebildim yani 1 saat olmaz belki ama taş çatlasa 2.5 saat olur.

Benim bildiğim Türkiye'de 100 Mbps üstünde hız alamıyorsunuz (Turkcell veya TurkNet altyapınız var ise olay değişir) ve Steam'in bana gösterdiği verilere dayanaraktan 1 saatte indirdiğini söylüyorum. Hadi hata payı falan desek 1.30'a çıkar. Bu arada indirme yaparken hızım hep stabildi.

Son düzenleme:
Sen alıyorsun saniyede 12.5 MB internet konu sahibinin söylemesine göre 2MB saniyede alıyormuş. Nasıl 8 gün sürer. Eğer sabit 2MB verirse yaklaşık 16 saat sürmesi lazım değil mi?
Arkadaş muhtemelen 2mbps olarak hesapladı. Bu da saniyede 250 kb ediyor.konu sahibi arkadaş hız testi sonuçlarını atsa soru işaretleri gidecekte işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı