GTA 5 2020'de hala alınır mı?

Her ikisi de online'a açık. Sadece alttaki online için ekstra para vs veriyor. Arkadaş kendince bilmeden yorumlamış sanırım. Oyunu alıp, online girememek nedir? :D

Ortalık karışmış. :D Yani anladığım kadarıyla alttakini aldığım zaman senaryo modu ile beraber online modunu yardımcı paketiyle oynayabiliyorum?

Hayır arkadaşlar. Alttaki de hem oyunu hem online'ı kapsıyor. Sadece %62 indirime girdiği için daha ucuz. Bu kadar basit. Yani alttaki varken üsttekini almak mantıksız.

Bu sitede oyun 50 lira. Bence buraya kesinlikle bakın.
Hocam burada GIFT olarak gönderilecek diyor. Ne kadar güvenilir?
İnternette araştırırken birisi demiş ki 300 saatin 50 si beklemekle geçti. Sunucu bulma, loading ekranı vesaire.. Doğru mu bu kadar bekleme var mı?

Hocam burada GIFT olarak gönderilecek diyor. Ne kadar güvenilir?
İnternette araştırırken birisi demiş ki 300 saatin 50 si beklemekle geçti. Sunucu bulma, loading ekranı vesaire.. Doğru mu bu kadar bekleme var mı?

Site güvenilir site. Oyunun bekleme ekranı can sıkıcı ama neticede GTA 5 bu sürekli yeni içerikler var ve böyle bekleme süresi vs bir yerden sonra çok koymaz adama.

Alınmaz mı? GTA V'i ben çok sevemedim ama Steam'de duruyor. Zamanı gelince oynarım. Daha geçenlerde GTA Vice City aldım, onu oynuyorum. Bence en güzel GTA, Vice City idi. Hem görevleri güzel hem de hesap kitap işleri daha da güzel yapıyordu oyunu. Mekan satın alıp, para kazanıyorduk. Ama oyunda yapabilecek şeyler azdı. Mesela para kazanıp mekan satın alıyorum ama o parayı harcayamıyorum. Kıyafetler bedava ve biz üst baş alamıyoruz. Araba alamıyoruz. Ev alabiliyoruz ama içine giremiyoruz, sadece oyun kaydediliyor. Oyun ciddi anlamda Scarface'den esinlenmiş hatta direkt aynısı bile denebilir ama biraz daha yapacaklar fazla olmalıydı. GTA: San Andreas bu konuda çok iyiydi. 2004 oyunu olmasına rağmen çok çeşitli bir oyundu. Her şey vardı. Ama VC atmosferinden dolayı VC diyorum. GTA V alınır. Singleplayer'ı iyi bir sistem varsa oynanır ama ben çok keyif alamadım. Yaza kasa toplamayı düşünüyorum. O zaman sıfırdan başlarım.

SSD'de 92 GB boş alan var. Geri kalanı da Battlefield V. Sanırım yetersiz bir alan o yüzden HDD'ye kurmak zorundayım. :(

Geri
Yukarı