GTA 5 300 bin dolar için Amazon Prime alınır mı?

Ozi01

Decapat
Daha fazla  
Normalde bazı arkadaşlarım hile kullanımı önerdi ama hilenin kötü olup ban yeme riskinden dolayı kendim kasacağım 300 bin GTA 5 parası için alırım herhalde sadece pek bir şey almam oradan sizce 8 TL'ye alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsan alma. Kosatka aç. Cayo perico ister yalnız ister arkadaşlarınla yap rahat 1 milyon kazanırsın 1 saatte.

Normalde bazı arkadaşlarım hile kullanımı önerdi ama hilenin kötü olup ban yeme riskinden dolayı kendim kasacağım 300 bin GTA 5 parası için alırım herhalde sadece pek bir şey almam oradan sizce 8 TL'ye alınır mı?
Sanal kart ile yeni hesap aç 1 aylığına kullan gerçi 8 TL para değil 2 ekmek alıyorsun zar zor.

4 5 aydır Prime Gaming kullanıyorum ve kesinlikle verdiğin paraya değer hem oynadığın oyunlar için hediyeler alırsın hem de yeni oyunlar denersin.

Anlamadım hocam 840 k param var bir şey yapabilir miyim bununla?

Hocam uzun zamandır kullanıyordum Prime'ı zaten.

Yaparsın. Kosatka dediğim deniz altı var ya o. 2.5 milyona alıp görevlerine yaparsan 1 saatte 1 milyon dolar kazanabilirsin sürekli.

Yaparsın. Kosatka dediğim deniz altı var ya o. 2.5 milyona alıp görevlerine yaparsan 1 saatte 1 milyon dolar kazanabilirsin sürekli.

Hocam ilk 2.5 m yi nereden bulacağım o da var :D
Konuya gelirsek şu an alma şansım var 300K'yı tabii Prime Gaming'e 8 TL verip alırsam.

Geri
Yukarı