GTA 5 3DM Crack'i Yayınlandı

En kötüsü de 100 Tl'ye açılan adı sanı bile duyulmamış sitelerde ki 15 yaşındaki kişinin oyunun linkini bulup "Emeğe saygı + rep" demesi. Sanki oyunu kendi kırıyormuş gibi. Küçük emek hırsızları...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de kırılmaz diyorlardı. :) Arkadaş adamlar sırf oyun hemen kırılmasın, bilgisayar için koruma sistemi yapıyoruz diye bizi 2 sene beklettiler. Konsollardan parayı kaldırdılar. Nerede bu koruma sistemi? :D Oyun çıkalı yaklaşık 3 gün oldu şimdiden kırıldı oyun. Hayırlısı artık. :)

En kötü durumda 100 Tl'ye açılan adı sanı bile duyulmamış sitelerde ki 15 yaşındaki kişinin oyunun linkini bulup " Emeğe saygı + rep" demesi. Sanki oyunu kendi kırıyormuş gibi. Küçük emek hırsızları...
Hırsızlığın da hırsızlığı oluyor o artık. Umarım insanlar bir an önce (her alanda) orijinal kullanıma geçer. İnsanlar bence haddini bilmeli. Parası olmayan birisi film izlememeli, oyun oynamamalı.

Daha öncede demiştim burada oyun firmalarının çok suçu var bu kadar yüksek fiyatlara satacaklarına makul fiyatlarla satışa sunabilirler en azından bir nebze önüne geçilir korsanın.

Parası olmayan birisi de film izleyebilir, parasını biriktirerek. İnsanları maddi durumundan dolayı haklarından mahrum edemezsiniz.
Yanlış anlamayın, öyle bir şey demek haddime değil. Ben de onu kast ettim zaten. Mesela ben Hızlı ve Öfkeli 7 için bir haftalık harçlığımı ayırdım çıkınca da gittim izledim ve haftaya bir daha gideceğim. Yine bir haftalık harçlığım gidecek ama en azından içim rahat olacak. :)

Yanlış anlamayın, öyle bir şey demek haddime değil. Ben de onu kast ettim zaten. Mesela ben Hızlı ve Öfkeli 7 için bir haftalık harçlığımı ayırdım çıkınca da gittim izledim ve haftaya bir daha gideceğim. Yine bir haftalık harçlığım gidecek ama en azından içim rahat olacak. :)

Zaten fark ettim söylemek istediğinizin o olmadığını. Söylemek istediğiniz şeyler kaynağa bakılırsa doğru ama sonuca doğru gidiş yanlıştı bu yüzden böyle bir anlam çıkabilirdi zaten. Bu arada şimdiden iyi seyirler :)

Zaten fark ettim söylemek istediğinizin o olmadığını. Söylemek istediğiniz şeyler kaynağa bakılırsa doğru ama sonuca doğru gidiş yanlıştı bu yüzden böyle bir anlam çıkabilirdi zaten. Bu arada şimdiden iyi seyirler :)
Ben de şimdi fark ettim. Hızlı hızlı yazayım derken anlam kayması olmuş. :D Teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı