GTA 5 4K Ekran görüntüleri

GTA 5 PC sürümünden 4K ekran görüntüleri.

GTA 5 ATV.jpg

GTA 5 franklin.jpg

GTA 5 golf.jpg

GTA 5 Hawk Little.jpg

GTA 5 iFruit.jpg

GTA 5 kovalama.jpg

GTA 5 köpek.jpg

GTA 5 manzara.jpg

GTA 5 motocross.jpg

GTA 5 resim.jpg

GTA 5 sabre GT.jpg

GTA 5 sniper.jpg

GTA 5 tabanca.jpg

GTA 5.jpg

GTA-5-geyik.jpg

Görüntüler sıkıştırılmıştır. Orijinal sürümleri için: www.rockstargames.com: New Grand Theft Auto V PC Screens | Rockstar Games

Steam yaz indirimlerini bekleyip alacağım ben korsana dönemedim, GTA V orijinal alabilirim ama çok pahalı vicdanım sızladı arayı kitap okuyarak dolduracağım hem o arada Türkçe yama çıkar hem çift çekirdek kiliti falan olayı varsa update beklemiş olurum.

Steam yaz indirimlerini bekleyip alacağım ben korsana dönemedim, GTA V orijinal alabilirim ama çok pahalı vicdanım sızladı arayı kitap okuyarak dolduracağım hem o arada Türkçe yama çıkar hem çift çekirdek kiliti falan olayı varsa update beklemiş olurum.
2 yıl önce çıkmış oyuna bu kadar fiyat biçmeleri yanlış olmuş.

2 yıl önce çıkmıştan ziyade oyunu PC için elden geçirdiler baştan sona yeni bir oyun denebilir ama 60 doların üzeri satılması çok çok mantıksız.

Beklediğimize fazlasıyla değicek ama.

Hem 1.5 yıl sonra gelsin hem de 180 TL ile gelsin. Benim için değmez açıkçası. Grafik kalitesi olarak PC konsoldan daha iyi ve GTA V'te de sizin tabirinizle ezecek fakat 1.5 yıl beklemeye benim için değmez. Tabii bunun arka planında oyunun sadece PC'ye geliştirilme süreci değil, firmaların anlaşmaları vs. de var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı