Sürprizbozan GTA 5 %50 hikayeye göre ne zaman biter?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Oyun beni biraz baydı ve oyunu kaydederken %50 yazıyor orası %100 olunca mı bitecek oyun? Çünkü GTA SA, GTA VC gibi oyunlar %50 olmasına rağmen hikaye kısmı bitiyordu GTA 5'tede öylemi yoksa cidden %100 olunca mı bitecek hikaye?

Oyun beni biraz baydı ve oyunu kaydederken %50 yazıyor orası %100 olunca mı bitecek oyun? Çünkü GTA SA, GTA VC gibi oyunlar %50 olmasına rağmen hikaye kısmı bitiyordu GTA 5'tede öylemi yoksa cidden %100 olunca mı bitecek hikaye?
%100 oyundaki tüm "Kaçaklar" yan görevleri, eşya toplama yan görevleri gibi şeylerde yapılınca oluyor.

Tam olarak %56'da bitiyor hikayesi.

Hocam peki yan kaçaklar görevlerini ve bir şeyler toplama görevlerini yapmazsam bir şeyler kaçırmış olur muyum? @engin beyefendi
Hayır, ana hikayeye pekte bir şey katmıyorlar. Gizli bir silah bulacağınız yada aşırı fazla para kazanacağınız türde görevler. Temel olarak para kasmak için yapıyor millet bunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı