Sürprizbozan GTA 5 %50 hikayeye göre ne zaman biter?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hayır. GTA 5'in hikayesi çok kötü zaten.
Bende sorun bende sanıyordum GTA San Andreas'tan GTA 5'e geçince kendimi filmde gibi hissedeceğim zannediyordum oysa ki hep bir şey çalma, soygun görevleri hiç tatmin etmedi beni. Hiç bir zaman GTA San Andreas'ın hikayesinden güzel oyun olmayacak gibi.

Bende sorun bende sanıyordum GTA San Andreas'tan GTA 5'e geçince kendimi filmde gibi hissedeceğim zannediyordum oysaki hep bir şey çalma, soygun görevleri hiç tatmin etmedi beni. Hiçbir zaman GTA San Andreas'ın hikayesinden güzel oyun olmayacak gibi.

Bana göre GTA serisinin en kötü hikayesi GTA 5'tedir. GTA Vc'den geçtim hikayesini hiç sevmedim fakat Online'de 639 saatim var :D

Bende sorun bende sanıyordum GTA San Andreas'tan GTA 5'e geçince kendimi filmde gibi hissedeceğim zannediyordum oysa ki hep bir şey çalma, soygun görevleri hiç tatmin etmedi beni. Hiç bir zaman GTA San Andreas'ın hikayesinden güzel oyun olmayacak gibi.
GTA serisi hiçbir zaman hikâyesiyle öne çıkmadığı gibi hiçbir zaman kaliteli bir senaryo da sunmadı. En iyi diye övülen GTA 4 bile sadece belli bir standartı tutturabilmiş bir oyun. GTA oyunlarını senaryo için değil görev yapısı ve açık dünya için oynamanız lazım.

Bana göre GTA serisinin en kötü hikayesi GTA 5'tedir. GTA Vc'den geçtim hikayesini hiç sevmedim fakat Online'de 639 saatim var :D
Hocam bir sorum daha olacaktı kusuruma bakmayın :D Cletus diye bir görev var ve yanında C? diye sembol var yabancılar ve kaçakçılara girer mi bu görev?

Geri
Yukarı