Çözüldü GTA 5 - Activation Required hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
AltV ile oyuna girmeye çalışıyorum, Activation Required hatası alıyorum. Oyun orijinal, güncel, geçen hafta giriyordum o zamandan beri bir değişiklik yapmadım dosyalarında. İnternette gördüğüm bir çözümü deneyip belgelerdeki Social Club klasörünü masaüstüne taşıdım, düzelmedi. Ek bir hata vermeye başladı. Tekrar aynı yere aldım, hata devam etti. İnternete erişim problemim yok ancak RGL internetim yok gibi davranıyor, Offline moda geçmeye çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Ekran Görüntüsü (40).png

Oyunun klasörünü aç Redistributables klasöründe Social Club ve Rockstar Games olan uygulamaları sil sonra oyun dosyalarını doğrula çözülür yüksek ihtimalle.

Birisi bu sorunu sanırım sadece modemi resetleyerek çözmüştü. Büyük ihtimal çözülmez ama söyleyeyim dedim.
İnternetimde bir problem yok ancak yarın deneyeceğim çözülmezse.
Oyun dosyalarını doğrulayın.
Deniyorum.
Oyunun klasörünü aç Redistributables klasöründe Social Club ve Rockstar Games olan uygulamaları sil sonra oyun dosyalarını doğrula çözülür yüksek ihtimalle.
Oyun Steam üzerinde, öyle bir klasör yok. Klasörlerin içlerine de baktım, göremedim.

Geri
Yukarı