GTA 5 add-on yükleyince atma

YigitOndr

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar 1 aydır bunun sıkıntısı ile uğraşıyorum oyuna araba modları ve ekstra modlar yükledim ve heapadjuster gameconfig gibi dosyaları ayarladım. Heapadjusterın RAM'ini 750'den 2000 çıkardım fakat sonuç aynı arabaya bindikten kısa bir süre sonra oyundan atıyor yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız moddan kaynaklı duruyor. HeapAdjuster ve Gameconfig genelde oyundan atmaları çözer. Ek olarak Packfile Limit Adjuster da kurabilirsiniz.

Nasıl kaldırılıyor

Packlife Limit Adjuster da kurulu sadece araba modları kurulu olduğu zamanda oyundan atıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anlatılıyor. İnşallah sorununuz çözülür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anlatılıyor. İnşallah sorununuz çözülür.

Üstat şöyle yaptım bende Steam'de de var GTA 5 Epic Games'te de bende gittim Steam'deki mod dosyalarını Epic Games'teki GTA 5 dosylarının içine attım şu anda sorunsuz bir şekilde çalışıyor büyük ihtimalle update.rpf dosyası ile alakalı bir durumdu. Şu anda sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum inşallah yine aynı sorunu yaşamam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı