Çözüldü GTA 5 aktivasyon hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorpee

Hectopat
Daha fazla  
1700080958629.png

Oyunu Steam'den aldım Steam'ın verdiği kodu zaten girdiğimde "zaten bu kod kullanılıyor." hatası veriyor normalde birkaç gün önce girdiğimde böyle bir hatayla karşılaşmadım bugün girdim önüme bu hata çıktı.

Eki Görüntüle 2016852

Oyunu Steam'den aldım Steam'ın verdiği kodu zaten girdiğimde "zaten bu kod kullanılıyor." hatası veriyor normalde birkaç gün önce girdiğimde böyle bir hatayla karşılaşmadım bugün girdim önüme bu hata çıktı.
Benzer bir aktivasyon hatası rdr2 üzerinde de oluyor. En basit çözümü steam ve rockstar launcheri komple kapatıpo, bir vpn çalıştırmanız ardından her iki uygulmayı yeniden başlatın sorun %99 düzelecektir.

Benzer bir aktivasyon hatası RDR2 üzerinde de oluyor. En basit çözümü Steam ve Rockstar Launcher'i komple kapatıpo, bir VPN çalıştırmanız ardından her iki uygulmayı yeniden başlatın sorun %99 düzelecektir.

Biri diyor dosyaları doğrula biri diyor oyunu komple sil yükle düzelir biri diyor sürüm değiştir öyle gir hangisi doğru kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biri diyor dosyaları doğrula biri diyor oyunu komple sil yükle düzelir biri diyor sürüm değiştir öyle gir hangisi doğru kafam karıştı.
Sende en basitinden en karmaşığa ilerle, 120gb oyunu silip yüklemek mi yoksa programı kapatıp bir vpn kullanmak mı? 🫢🫢 şaşıyorum bazen.

Eski bir konuda sorunu şu şekilde çözmüştük. Deneyin bakalım.

Programlar (x86 olmayan) -> Rockstar Games klasörüne girin ve PlayGTA5.exe'yi çalıştırın. Steam açık olsun. Oyun aynı hatayı verecek olursa pencereyi kapatmayın. Gri olan "Back" tuşuna basın. Giriş ekranına geri dönecek böylece. Bu pencerede otomatik giriş (beni hatırla ayarı) için tik işareti mevcutsa tiki kaldırın. Kaldırdıktan sonra Steam'den tekrar girmeyi deneyin.

Eski bir konuda sorunu şu şekilde çözmüştük. Deneyin bakalım.

Programlar (X86 olmayan) -> Rockstar Games klasörüne girin ve PlayGTA5.exe'yi çalıştırın. Steam açık olsun. Oyun aynı hatayı verecek olursa pencereyi kapatmayın. Gri olan "back" tuşuna basın. Giriş ekranına geri dönecek böylece. Bu pencerede otomatik giriş (beni hatırla ayarı) için tik işareti mevcutsa tiki kaldırın. Kaldırdıktan sonra Steam'den tekrar girmeyi deneyin.

Dediğiniz konumda GTA 5 yok?

Geri
Yukarı