Steam GTA 5 aktivasyon kodu istiyor

OrayBey31

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB
AMD RYZEN 5500
ASUS PRİME A320M-K
16 GB RAM
Steam üzerinden GTA 5 satın aldım ve bugün tekrar GTA 5 girdim fakat "please activate Grand Theft Auto V for (hesabımın ismi)" sonra aktivasyon kodu istiyor benden. Aktivasyon kodunu CD Anahtar'dan yapıştırdım fakat "Rockstar activation code already use." diyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Steam üzerinden GTA 5 satın aldım ve bugün tekrar GTA 5 girdim fakat "please activate Grand Theft Auto V for (hesabımın ismi)" sonra aktivasyon kodu istiyor benden. Aktivasyon kodunu CD Anahtar'dan yapıştırdım fakat "Rockstar activation code already use." diyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Mail adresine geliyor diye biliyorum baktın mı?

Daha önceden aktif edilmiş diyorsa muhtemelen başka bir Social Club hesabında kullanmış. Kodu aktif ettiğin Social Club hesabını açarsan sorun çözülür diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı