GTA 5 alınır mı?

mortal2345

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Benim GTA 5 alma gibi bir düşüncem var, oyunu Epic Games'ten alacağım normalde oyun %33'lük indirimle 180 TL'ye denk geliyor ben Epic Games'ten yine kış indirimde FC 24 ve God of War almıştım onlarda 622 TL tutmuştu. O 622 liraninda %10'u yani 62 lirası dönmüştü anlayacağınız GTA 5 cüzdan bakiyemle 110 liraya falan denk geliyor. Oyunu alma amacımda çoğunlukla arkadaşlarla Online de takılmak hikayesinde oynarım fakat fazla değil sizce alayım mı? Ayrıca oyunu çok rahat bir şekilde oynatacak sistemim var.

Merhaba arkadaşlar. Benim GTA 5 alma gibi bir düşüncem var, oyunu Epic Games'ten alacağım normalde oyun %33'lük indirimle 180 TL'ye denk geliyor ben Epic Games'ten yine kış indirimde FC 24 ve God of War almıştım onlarda 622 TL tutmuştu. O 622 liraninda %10'u yani 62 lirası dönmüştü anlayacağınız GTA 5 cüzdan bakiyemle 110 liraya falan denk geliyor. Oyunu alma amacımda çoğunlukla arkadaşlarla Online de takılmak hikayesinde oynarım fakat fazla değil sizce alayım mı? Ayrıca oyunu çok rahat bir şekilde oynatacak sistemim var.
bence alın hocam hiçbi oyunum olmasın gta 5 in olsun story modda kendıkendınıze senaryo kurun ornegın gece 3de daga cıkın mılletı gızlıce oldurup sabah kaybolun bunun gibi senaryolar

Alınır

Çok güzel oyun bence, zevkli. Yerinde olsam alırdım.
Öncelikle düşünceniz için teşekkür ederim hocam.Oyunun zevkli olduğu konusunda sizle aynı fikirdeyim almayı düşünüyorum

Bence alın hocam hiçbir oyunum olmasın GTA 5'in olsun story modda kendıkendınıze senaryo kurun ornegın gece 3'te daga cıkın mılletı gızlıce oldurup sabah kaybolun bunun gibi senaryolar

Öncelikle düşünceniz için teşekkür ederim hocam. Evet hocam bugibi senaryolar yapıp canlandırmak zevkli oluyor zaten arkadaşlarla da Online oynayacağım için oyunun beni eğlendireceğini düşünüyorum

Arkadaşlar aldım bu arada GTA 5 i düşünceleriniz için hepinize teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı