Çözüldü GTA 5 "Alt+Tab'dan geri dönünce donma sorunu"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Wankoh JJ

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum oyunu ilk girdim zaman hiç alt Tab atmadığım zaman akıcı bir şekilde oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum. Ama arkadan şarkı açmak için alt Tab attıktan sonra oyuna geri döndüğümde mouse her hareket ettirdiğimde oynanmayacak gibi bir drop yiyorum ama durmadan drop yani bu sorunu nasıl çözebilirm bana yardım edebilir misiniz?

Söylüyorum ama hepsi okey diyor, dediklerimi yapmanda fayda var. Başka oyunlarda da anlık böyle bir donma var mı?

Hocam bence sorun PC'den değil oyun ayarlarını sıfırlayıp ondan sonra benim dediğimi uygulamasında fayda var.

Sanırım düzeldi dostum. Ayarları sıfırladım otomatik oyunu kapadı açtı. Şu an 10 kere alt Tab attım. Geri döndüğümde o olayı yaşamıyorum teşekkürler :) :)

Söylüyorum ama hepsi okey diyor, dediklerimi yapmanda fayda var. Başka oyunlarda da anlık böyle bir donma var mı?

Hayır yok sadece GTA 5'deydi. Sanırım onu da çözdüm arkadaşlar ayarları sıfırla dedi. Sıfırladım şu an o hatayı yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sana sıfırla derken sen ayarlar en düşükte dersen çözüme ulaşman zor olur. Sadece söylenenler genelde çözüm bulmakta birer adım o yüzden direkt o adımları takip etmelisin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı