GTA 5 araba kayboldu

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
GTA V'de SouthernSanAndreasSuperAutos sitesinden ücretsiz aldığım ama sonra bayağı bir modifiye yaptığım aracımı sürüyordum, arkadaşıma katıldım ve arabam kayboldu. Garajlarımda yok. Telefondan Mors Mutual Insurance'yi aradığımda da çıkmıyor.

GTA V'de SouthernSanAndreasSuperAutos sitesinden ücretsiz aldığım ama sonra bayağı bir modifiye yaptığım aracımı sürüyordum, arkadaşıma katıldım ve arabam kayboldu. Garajlarımda yok. Telefondan Mors Mutual Insurance'yi aradığımda da çıkmıyor.
Mechanic'i arayıp bütün garajlarınıza bakmayı denediniz mi? Eğer hiç bulamazsanız araç hala bedava ise tekrar alabilir veya Rockstar Support ile iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Polis karakolunda olabileceğini düşünmüştüm de tam olarak nerede bulamadım. Eskiden haritada Personal Vehicle diye bir şey çıkardı, oraya gidip polislerden alırdım. Şimdi o da yok, bulamıyorum. Nerede?
Şirket sahibiyseniz asistanınızı arayarak da çekilmiş araçlarınızı alabiliyorsunuz. Eğer yoksa haritadaki iconlara teker teker bakın, kırmızı bir araç simgesi olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Polis karakolunda olabileceğini düşünmüştüm de tam olarak nerede bulamadım. Eskiden haritada Personal Vehicle diye bir şey çıkardı, oraya gidip polislerden alırdım. Şimdi o da yok, bulamıyorum. Nerede?
Sanırım çekilmiş araçları bir süre almayınca aracı bir daha alamıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı