Çözüldü GTA 5 araç renkleri sadece mat görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Selçuk_Üstün

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTA 5'te tüm ayarlarım en yüksekte olduğu halde araç renkleri parlamıyor, sadece mat renkte görünüyor. Classic color veya metallic color seçtiğim halde renkler mat olarak gözüküyor. Sadece bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1669461632096.png

Çözüm
Oyunun Config dosyalarından zamanında reflection ayarları ile oynadıysanız Cloud Save ile bunu kaydeder. Ben de yaşamıştım. Config Dosyasını silip oyuna tekrar girmeyi deneyin.

Reflection ayarı en düşükte olsa bile bu oyunda parlama efekti yapıyor. Bu farklı bir mevzu.

Reflection MSAA kapatınca düzeldi AMD kartlarda çalışmıyormuş galiba.
Oyunun config dosyalarından zamanında reflection ayarları ile oynadıysanız Cloud Save ile bunu kaydeder. Ben de yaşamıştım. Config Dosyasını silip oyuna tekrar girmeyi deneyin.

Reflection - Yansıma ayarının Ultra olduğuna emin misiniz?
Reflection ayarı en düşükte olsa bile bu oyunda parlama efekti yapıyor. Bu farklı bir mevzu.

Oyunun Config dosyalarından zamanında reflection ayarları ile oynadıysanız Cloud Save ile bunu kaydeder. Ben de yaşamıştım. Config Dosyasını silip oyuna tekrar girmeyi deneyin.

Reflection MSAA kapatınca düzeldi AMD kartlarda çalışmıyormuş galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı