GTA 5 arkadaşlarla ne yapılır?

Wostid Reis

Decipat
Arkadaşımla Online sunucuda nasıl eğlenebiliriz? Neler yapabiliriz? Arkadaşıma yardım ettim ve heist yaptık parası var yani yeni başlamasına rağmen ona göre tavsiye verirseniz sevinirim.

Arkadaşımla Online sunucuda nasıl eğlenebiliriz? Neler yapabiliriz? Arkadaşıma yardım ettim ve heist yaptık parası var yani yeni başlamasına rağmen ona göre tavsiye verirseniz sevinirim.

2 kişiyseniz pek bir seçeneğiniz yok. Biz 6-8 kişi arası olup playlist falan giriyoruz ama 2 kişi eğlencesi olmaz playlistin.

RP sunucularını deneyebilirsiniz.

2 kişiyseniz pek bir seçeneğiniz yok. Biz 6-8 kişi arası olup playlist falan giriyoruz ama 2 kişi eğlencesi olmaz playlistin.
Playist sevmiyoruz.

RP sunucularını deneyebilirsiniz.

Hocam bu sunucuları biliyorum ama launcherden mining yaptıklarını söylüyor bazı yayıncılar. Çoğu kişide öyle diyor.

Bir sürü heist görevleri var yarışlar var bunları açmak için şirket ve bazı şeyleri satın almak lazım level ve para üzerine kurulu. Ben 700 seviye kaşmıştım oyunda her şeyim vardı hesabımı geçen sene aralıkta sattım çok paraya ihtiyacım olmasa satmazdım.

Daha fazla heist yapabilirsiniz. Oyunda bir sürü heist var. Ayrıca elde ettiğiniz paralarla zırhlı araçlar alıp freemode da terör estirebilirisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı