İnceleme GTA GrandRP nedir?

GrandRP Nedir?
1698831981469.png

Bir çeşit GTA MP serverı olan Grand RP, GTA Online'ı bir bakıma Metin 2'ye çeviriyor gibi diyebilirim. Oyunda hedef sadece roleplay yapmak değil, sürekli daha iyisine sahip olmaya çalışmak. Bu yüzden oyunda para kazanmanın çok fazla yolu var.

Oyunda postacılık, elektrik teknikerliği, otobüs şoförlüğü gibi birçok meslek var fakat en eğlencelileri ve en kar getireni ofisler, aileler ve çetelerdir. Şöyle anlatmam gerekirse 10 dakika boyunca 50 elektrik paneli tamir ederseniz elde edeceğiniz para 2K'dır fakat ofis size bunu görev olarak vermişse 2K+10K kazanırsınız. Aileler ise size ücretsiz silah ve ulaşımınız için araba sağlar, ticaret yapacaksanız da aile üyeleri arasında daha kolay yapabilirsiniz; aile mülklerini korumak için çeşitli aksiyonlarda var. Çeteler ise hakim olmadığım bir konu fakat Red Zone'da müttefikiniz olmuş olur. Bunların hiçbirine katılmadan da oynayabilirsiniz ya da üçüne de katılabilirsiniz.

Daha önce roleplay oynamadıysanız oyunu öğrenmek biraz zaman alabiliyor fakat RP oynamak eğlenceli. Oyunun en kalabalık serverı İngiltere #1 serverıdır, kesinlikle bu serverı seçin.

@Grafor'ın Grand RP'de ofis ve ailesi var, bende @Turgineer olarak yardımcılık yapmaktayım. Eğer bu oyun ilginizi çektiyse, aşağıdaki linkten (link referanslı olduğu için bize yardım etmiş olursunuz) Grand RP'ye üye olun. Oyuna başlamanıza yardım ederiz.

Bu konuya cevap yazabilirsiniz!

1698831726348.png

Referanslı kayıt olma linki:

Hocam video var mı nasıl kaydolup, servere gireceğimize dair.
Yukarıda verdiğim linkten İngiltere #1 serverına kayıt olun. Kayıt olduğunuzda size GRAND RP'nin kendi launcherını indrimeniz için link verecek. *GTA V yüklü olmalı.

Oyuna başladığınızda nasıl görev yapacağınız konusunda @Grafor ile size yardımcı oluruz.

Tamamen P2W olan sözde RP serverı.
P2W derken hangi konuda anlamadım, aile görevleri açısından doğru olabilir çünkü oyunun en karlı kısmı çeteleşme üstüne kurulu ve iyi oyuncular (genelde gerçek para kullanmış)lüks görünen çetelere giriyor.

Hesap kasma odaklı oyunlarda gerçek para ile daha hızlı gelişmek normal bir durum zaten.

@timssy RP serverı olarak en eğlencelisi kesinlikle değil fakat ekip işi isteyenler için fena değil.

Son düzenleme:
P2W derken hangi konuda anlamadım, aile görevleri açısından doğru olabilir çünkü oyunun en karlı kısmı çeteleşme üstüne kurulu ve iyi oyuncular (genelde gerçek para kullanmış)lüks görünen çetelere giriyor.

Hesap kasma odaklı oyunlarda gerçek para ile daha hızlı gelişmek normal bir durum zaten.

@timssy RP serverı olarak en eğlencelisi kesinlikle değil fakat ekip işi isteyenler için fena değil.

Tamamen P2W oyunda her şey para ile satılıyor. Dolar ile satılıyor yani. Yayıncı vs. değilsen erişemiyorsun. Yayıncıları boostluyorlar bedava bir sürü şey veriyorlar. Aynı eşyalara normal bir oyuncu erişmek için oyunu günlük 15 saat falan oynaman lazım. Kısacası saçma sapan bir server.

Çöpçülük, Kargocu vb. günlük işler oyunda pek eğlenceli değil. *Eğlenceli değil derken GrandRP'de değil.

Polis ve çete gibi aksiyon içeren işler güzel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı