GTA 5 Başarım hilesi Online'de ban yedirtir mi?

Utkan Tokgöz

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben GTA 5 Aldım ve indirdim mod kurdum oynuyordum tekli oyuncuda. Sonra trainer açtım ve incelemeye başladım. Çıkayım derken yanlışıkla başarım hilesini devreye soktum ve 56 tane falan açıldı. Bu Online'de ban sebebi mi? Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Ben GTA 5 Aldım ve indirdim mod kurdum oynuyordum tekli oyuncuda. Sonra trainer açtım ve incelemeye başladım. Çıkayım derken yanlışıkla başarım hilesini devreye soktum ve 56 tane falan açıldı. Bu Online'de ban sebebi mi? Lütfen cevaplarsanız sevinirim.
Hayır, Steam Achievement Manager ile yapan birçok insan var, ban yiyenini görmedim. Ayrıca aynısını zamanında CS:GO için de yapmıştım.

Hayır dostum, ben de yapmıştım üzerinden neredeyse 8 ay geçti fakat ban yemedim.Büyük ihtimalle sen de yemezsin.Bu arada para basmak istiyorsan abartarak basma yoksa banlanma ihtimalin var, 90.000.000$ yeterlidir.

Hayır dostum, ben de yapmıştım üzerinden neredeyse 8 ay geçti fakat ban yemedim.Büyük ihtimalle sen de yemezsin.Bu arada para basmak istiyorsan abartarak basma yoksa banlanma ihtimalin var, 90.000.000$ yeterlidir.
Çok teşekkürler trainer yüzünden ban yemek istemem zaten para hilesine felan ihtiyacım yok biz free roam takılacağız onlinede
Hayır, Steam Achievement Manager ile yapan birçok insan var, ban yiyenini görmedim. Ayrıca aynısını zamanında CS:GO için de yapmıştım.
Teşekkürler

Çok teşekkürler trainer yüzünden ban yemek istemem zaten para hilesine felan ihtiyacım yok biz free roam takılacağız onlinede

Teşekkürler
Önemli değil dostum iyi oyunlar.
Şu para olayını biraz açar mısın? 🙈
Trainerden para basıyosun ben de baya önce yaptığım için unuttum açıkçası. İnternette araştırırsan bulabilirsin zaten pek de zor bir şey değil. Yalnız basılacak para değerini girmeni istediğinde çok fazla girme yoksa banlanabilirsin, dediğim gibi 90.000.000$ makuldur. Aradan 1-2 ay veya 2-3 ay geçtikten sonra tekrar 90.000.000$ basabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı