GTA 5 baştaki kızı silme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Etme cahille tartışma. HANİ derler ya deveye hendek atlatsan da ağzınla kuş tutsanda annlaataamazsınn. 🙃

Benim kullandığım laptopta F9 tuşuna basıldığında ekran kapanıyor ama bilgisayar hala çalışıyor. Tekrar bastığımda geri geliyor. Sizde de bu özellik olabilir.

Hocam belki arkadaş ailesi görür diye korkuyor. Çok abartmışsınız.

Benim kullandığım laptopta F9 tuşuna basıldığında ekran kapanıyor ama bilgisayar hala çalışıyor. Tekrar bastığımda geri geliyor. Sizde de bu özellik olabilir.

Hocam belki arkadaş ailesi görür diye korkuyor. Çok abartmışsınız.

Bende de F5'e basınca ekranı karartıyor.

2022 yılına girecegiz, gerçek hayatta var olmayan bir çizimin açık olmasından rahatsız olan bir zihniyetden bahsediyoruz. Çogu daha ailesinin baskıcı ideolojisinden kurtulmamış çocuk, site sag kalırsa 5-10 yıl sonra çok utanacaklar bu yazdıklarından. Verdikleri cevaplar 60+ dayılardan duyabilecegimiz türde cevaplar. Bende tırnak içinde modern diyerek böyle modern bir kuşagın olmadıgını söylemeye çalıştım. Üstde de dedigim gibi daha ne kadar dibi görecegimizi merak ediyorum. Şu rezilligin Avrupa'da olacagını zannetmiyorum. Neticede orta doğu zihnyetiyle onlarınki bir degil. Bir oyunun açılış ekranındaki kadından yetiştirildikleri zihniyet geregi rahatsız olan çocuklara bu kadar ilgi vermemem gerekirdi. Nasıl bir ailede yetişdikleride gözümün önüne geliyor. Modern gençlik tanımlaması da varolmayan bir kadın karakterden tahrik olmayan ve ahlaklarına yedirebilen kişiler oluyor. Sen ve arkadaşlarının bu zihniyeti büyüdükçe degişmez ise şu an çogu kişinin dert yandıgı, ülkeyi orta doğu çukuruna çeken kişiler sınıfına gireceksiniz. Dünya gündeminde de taliban falan varya, hah işte onlardan bir farkınız kalmayacak. Bu da benim bu konu hakkındaki son mesajım ve son olarak şunu söylüyorum; 2022 yılına girmek üzereyken, şu konuşmayı yaptığım için çok utandım.

Kafa yapın bayağı garip modernlik galiba herkesin çıplaklığı istemesi ve sevmesi oluyor. Çıplaklıktan rahatsız olanlar (GTA 5 fotosundaki gibi) yobaz geri kafalı oluyor anladım.

Neden böyle bir şey yapmak istiyorsun.

Çıplak fotoğraf görmek istemiyor olabilir. Bir anda ailesi odaya girince yanlış anlaşılmamak için istiyor olabilir.

Çıplak fotoğraf görmek istemiyor olabilir. Bir anda ailesi odaya girince yanlış anlaşılmamak için istiyor olabilir.

Yani kısmen mantıklı sayılır. Benim ailemde katıdır sanırım ama bu kadar da değil benim elimde olan bir şey değil. Hem kadın çıplak diye kızıyorlar olabilir ama görevler de neler neler var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı