GTA 5 bir daha ne zaman bedava olur?

Bir daha bedava olacağını sanmıyorum ama fiyatı diğer oyunlara göre çok da pahalı değil bence şuan premium editionu indirimle beraber 551 lira hocam

Merhaba. Ben küçükken 2016 2017 seneleri internet kafeye gidip GTA 5 oynuyordum şimdi PC aldım ve GTA 5 almak istiyorum fakat bir oyuna 800 TL para mı verilir bir şey bir şey.

Bedava bir yer var mı ya da yakın tarihte bedava olacak Steam, Epic Games gibi platformlarda?
Gta5'li epic hesapları satılıyor itemsatış gibi sitelerde. Fiyatlarıda gayet uygun kafan rahat bir şekilde alıp oynaya bilirsin. Epic gameste steam gibi geri alınma durumuda yok

Merhaba. Ben küçükken 2016 2017 seneleri internet kafeye gidip GTA 5 oynuyordum şimdi PC aldım ve GTA 5 almak istiyorum fakat bir oyuna 800 TL para mı verilir bir şey bir şey.

Bedava bir yer var mı ya da yakın tarihte bedava olacak Steam, Epic Games gibi platformlarda?
Hayır olmaz.

GTA 5'li Epic hesapları satılıyor İtemsatış gibi sitelerde. Fiyatları da gayet uygun kafan rahat bir şekilde alıp oynayabilirsin. Epic Games'te Steam gibi geri alınma durumuda yok.

Sen öyle sanmaya devam et bal gibide geri alınıyor hesaplar bilmeden yanlış yönlendirme yapmayın konuya gelecek olursak indirimlerde almaya bakın.

Böyle büyük bir oyun zaten bir kez bedava verildi. Bir daha verilmez.... en yakın sonbahar indirimleri var, ondan alırsınız Steam'de.

Ben yılbaşında Epic bedava verebilir diye düşünüyorum. GTA 6'nın duyurulmasına yaklaşıyor olacağımız için GTA 5'in satışları düşebilir. Buradan ortaya çıkacak açığı Epic'le yapılacak sözleşmeye artı olarak Online gelirlerinin de artmasını ön görerek kapatmayı planlamaları gayet mantıklı olabilir. Tabii sadece bir tahmin.

Gta5'li epic hesapları satılıyor itemsatış gibi sitelerde. Fiyatlarıda gayet uygun kafan rahat bir şekilde alıp oynaya bilirsin. Epic gameste steam gibi geri alınma durumuda yok
Epic games de de rahatlıkla geri alınabiliyor. Yanlış bilgilendirmeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı