GTA 5 Bunker için Supplies satın almak mantıklı mı?

Befo

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTA Online'da Bunker için malzeme çalmak sıkmaya başladı. Otuz defa 8 mile yol kat etmekten bıktım. Çalmak yerine malzeme satın alsam gene de kar elde eder miyim, edersem ne kadar ederim? Staff Upgrade açtım ve Dune Fav Minigun araştırmasını bitirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle mantıklı, 75k için yarım saat uğraşmaktansa o sürede cayo perico heist prepleri yapılır, 75k yerine 500k kazanılır.

Bu arada bunker çok da kar bırakan bir şey değil, araştırmaların sonuçları mantıklı, pasif gelir olarak 2X satış haftaları gelmedikçe pek de iyi sayılmaz.

75K'ya aldığınızda 210K civarı gelir elde ediyorsunuz. Her satışınızda 75K zarar olacak yani basit bir deyişle. 8 mil çok diyorsunuz ama yaklaşık 5 dakika sürecek görev. 5 dakikada başka türlü 75K kazanırım derseniz siz bilirsiniz.

Satın alıp zamanınızı Arcade veya Cayo Perico için harcayabilirsiniz. Bu şekilde daha çok kâr edersiniz.

75K'ya aldığınızda 210K civarı gelir elde ediyorsunuz. Her satışınızda 75K zarar olacak yani basit bir deyişle. 8 mil çok diyorsunuz ama yaklaşık 5 dakika sürecek görev. 5 dakikada başka türlü 75K kazanırım derseniz siz bilirsiniz.

Satın alıp zamanınızı Arcade veya Cayo Perico için harcayabilirsiniz. Bu şekilde daha çok kâr edersiniz.
Maalesef yol görevi gelmiyor artık. Savaş falan da çıkıyor minimum 15-20 dakika harcıyorum bir malzeme için.
Ben de senin gibi düşünüp denedim. 15-20k kar ancak bırakıyor.
Sende Upgrade açık mıydı?

Bunker yerine bu görevleri yapın çok daha fazla kazanıyorsunuz.

İlla Bunker yapacağım diyorsan alttaki rehberi okumanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı