Çözüldü GTA 5 Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berat Yaman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ön sipariş zamanında GTA 5'i steam üzerinden satın almıştım. O günden beri de oynuyorum. Fakat bugün oyunu açmaya çalıştığımda GTA 5 çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Forumdaki diğer konulara baktım fakat işime yarayan bir çözüm bulamadım. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Adsız..jpg

ön.jpg

Sonrasında da böyle bir yazı yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hatadan kurtulmak için steamden orijinal GTA 5 almalısın.

Bu hatadan kurtulmak için steamden orijinal GTA 5 almalısın.
Arkadaş zaten satın almış, steam yanda açık zaten. Silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin. Story modunu yedeklemeyi unutma. Ayrıca yönetici olarak başlatmayı da deneyebilirsin

Silip yüklemek yerine dosya bütünlüğünü denetle ;) oyuna sağ tık>özellikler>yerel dosyalar>bütünlüğü doğrula.

Silip yüklemek yerine dosya bütünlüğünü denetle ;) oyuna sağ tık>özellikler>yerel dosyalar>bütünlüğü doğrula.
Dosya bütünlüğünü denetle dedim ve oyun açıldı. Bir süre de oynadım fakat bilgisayarı kapatıp yeniden açtığımda gine aynı hatayı verdi. O kadar para verdim şu oyuna yaşadığım şeylere bak. Sinir oldum.

Virüs taraması yapmanı öneririm. Malwarebytes Anti Malware 'ı sitesinden indirip tarat bakalım.
İşe yaramazsa ekran kartını güncelle.

Arkadaşlar sorunum hala devam ediyor. Ekran kartım güncel, oyun orjinal. Sanırım hata gta 4 kurduktan sonra olmaya başladı. Çözümü bilen yokmu hiç? Oyuna hiç giremiyorum ne story mod ne de online mod. Windows güncel, ekran kartım güncel, directx ve diğer microsoft paketleri güncel. Ne yapsam çözemedim.

Son düzenleme:
Peki oyunun hangi grafik kartı ile çalışıyor? Eğer Dizüstü bir bilgisayara sahipsen bunu kontrol eder misin? Battlefield 4 'te bi kere başıma gelmişti bu olay.

Peki oyunun hangi grafik kartı ile çalışıyor? Eğer Dizüstü bir bilgisayara sahipsen bunu kontrol eder misin? Battlefield 4 'te bi kere başıma gelmişti bu olay.
Masaüstü bilgisayar ile kullanıyorum. Sistem özelliklerim;
  • Msi z-97 gaming 3
  • İntel i5 4670k
  • Sapphire hd7850 2gb

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı