GTA 5 Çalışmayı Durdurdu Hatası

birkangg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha 1 hafta önecesine kadar oynadıgım oyunu şimdi açtıgım zaman hikaye modunda bir süre bekliyor. Sonra hata verip oyun atıyor. İnternetten her yerden araştırdım yapılması gerekenlerin cogunu yaptım ama hala sorunum devam ediyor. Sürekli hikaye modu veya online olarak başlattıgımda oyun acılıyor. Yalnız sağ alt bölmeden hikaye ya da online yükleniyor yazısı geldiğinde oyun atıyor. (Beklenmedik bir nedenle program kapatıldı windows sorun araştıyor vs.) gibi.

Güncelleme öncesi;
Hatasız bir şekilde online ve hikaye moduna rahatlıkla girip oynanabiliyordu.
Günçelleme sonrası;
Steam üzerinden oyunu başlatıyorum. Acılıyor hikaye veya online fark etmiyor. Sağ alt bölmede yükleniyor oyun resimleri vs cıkıyor yükleme esnasında hata verip atıyor.

Yaptığım işlemler;

1-Rockstar Games Social Club silip en güncelini yükledim.
2-Steam üzerinden dosyaların doğruluğunu ve eksikligini kontrol ettim. Eksik dosya yok. Toplam (76.4GB.)
3-Ekran Driver güncelledim ve eksikleri giderdim.
4-Oyun grafik ayarlarından olur gibisine oyun save dosyasını sildim. (Yedekledim.)
5-İnternetten araştırdım. Birçok söylenti var ama olmadı (kesinlikle hiç bir dosyanın orjınallıgını bozmadım.)
Sorun hala aynı. Açılıyor oyuna girincece sıra yükleniyor ekranında atıyor.

HATA FF.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı