GTA 5 çalışmayı durdurdu sorunu

Egecangoo

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir gün önce Windows 10 güncellendi ondan beri GTA 5 açılırken cam kırılma sesi geliyor ondan sonra siyah ekran. 30 saniye sonra çalışmayı durdurdu hatası geliyor. Bunun nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim.

Oyunu en son sürüme güncelle.
Oyunu zaten orijinalse otomatik güncelleme yapıyor :saçma:

Çıldıracağım artık bu konuları görmekten. Aynı konudan binlerce var, zaten konu oluştururken buna benzer konuların önceden açılıp açılmadığını konu oluştururken görebilirsin. Çözüm için imzamdaki konuya bak.

Çıldıracağım artık bu konuları görmekten. Aynı konudan binlerce var, zaten konu oluştururken buna benzer konuların önceden açılıp açılmadığını konu oluştururken görebilirsin. Çözüm için imzamdaki konuya bak.
O sorunun içinde gizli bir soru daha bulunuyor :) Oyun korsan mı? :):)

Oyun Orijinal. Yani senin konunu başka bir konuda gördüm inan hepsini denedim. Yani 200 TL çöp mü oldu? :cry::cry:

Kısacası:
Gta 5 File Checker v3 Programını internet üzerinden indir. Ve sonra dediklerimi dene
İnen rar dosyasının içindeki GTA5fileCheck_v3.exe dosyasını rar dan çıkartın oyunu kurduğunuz dizine kopyalayın.
Programı çalıştırın. Start check e basın. 5-10 dakika civarı bekletiyor.
Kırmızıyla gösterilen karşısında Hash nicht korrekt yazan dosyaları not ediyoruz bu dosyalar bozuk dosyalar oluyor.
Bunları ve file checker programını silip launchere tekrar basınca oyun eksik dosyaları otomatik indiriyor.

Kısacası:
Gta 5 File Checker v3 Programını internet üzerinden indir. Ve sonra dediklerimi dene
İnen rar dosyasının içindeki GTA5fileCheck_v3.exe dosyasını rar dan çıkartın oyunu kurduğunuz dizine kopyalayın.
Programı çalıştırın. Start check e basın. 5-10 dakika civarı bekletiyor.
Kırmızıyla gösterilen karşısında Hash nicht korrekt yazan dosyaları not ediyoruz bu dosyalar bozuk dosyalar oluyor.
Bunları ve file checker programını silip launchere tekrar basınca oyun eksik dosyaları otomatik indiriyor.
Şimdi denedim. Oyun bir kaç GB daha indirmeye başladı. Bendede baya sorunlu dosya varmış.

Yok mu çözümü bilen ağlayacağım.

Yok Hala Çalışmıyor.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Başlıkta belirtmiştim güncellemeden sonra oldu diye. Güncellemeyi geri almayı denedim, sorun çözüldü. Ama sonrasında ne yapacağım bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı