GTA 5 cayo perico hazırlık görevi yapılmıyor

361229

Hectopat
Giriş ekranı şu şekilde nelerin fotoğrafını çekmem lazım hala çözemedim. Bir ara gösteriyordu sonra GTA 5 kapandı. Daha sonra fotoğraf yerlerini benim bulmamı istedi. Neleri çekmem lazım? Giriş ekranının fotoğrafını koyarım aşağıya.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'dan bakabilirsiniz, nerelerin fotoğrafını çekmeniz gerektiğini.

Arkadaşlar attığım fotoğraf silinmiş. Tekrar atıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (43).png
    Ekran Görüntüsü (43).png
    1,9 MB · Görüntüleme: 75
Önemli yerleri çeksen yeter gösterilen ben hepsini çekmiştim ama finali yaptıktan sonra o belirli şeyler sıfırlanıyor not olarak söylemek gerekirse her başlatmanda onları bulmak zaman kaybı sana tavsiyem gördüklerini çek küçük şeyleri arama bile hatta hiç çekmenede gerek yok her heist başlangıcında onların yerleri sürekli değişecek haberin olsun.

Önemli yerleri çeksen yeter gösterilen ben hepsini çekmiştim ama finali yaptıktan sonra o belirli şeyler sıfırlanıyor not olarak söylemek gerekirse her başlatmanda onları bulmak zaman kaybı sana tavsiyem gördüklerini çek küçük şeyleri arama bile hatta hiç çekmenede gerek yok her heist başlangıcında onların yerleri sürekli değişecek haberin olsun.
Prepleri bitirdikten sonra yapabilir miyim yani heisti?

Prepleri bitirdikten sonra yapabilir miyim yani heisti?

Yapabilirsin sana tavsiyem sadece giriş ve çıkışları çekmek bunlar hiç silinmez gerisi boş prepleri yapınca zaten otomatik finali başlatabiliyorsun.

Hatta bana prep kısmınıda atarsan sana neleri yapman gerektiğini de söylerim çünkü orada bütün prepleride yapmana gerek yok önemli olanları yapsan yeter hemen heist yaparsın günde 20 kere yapıyordum zaman kaybetmeden.

Yapabilirsin sana tavsiyem sadece giriş ve çıkışları çekmek bunlar hiç silinmez gerisi boş prepleri yapınca zaten otomatik finali başlatabiliyorsun.

Hatta bana prep kısmınıda atarsan sana neleri yapman gerektiğini de söylerim çünkü orada bütün prepleride yapmana gerek yok önemli olanları yapsan yeter hemen heist yaparsın günde 20 kere yapıyordum zaman kaybetmeden.
Müsait olduğumda girip atarım. O kadar fotoğraf çekecektim teşekkürler şimdiden.

@SaviorAngel666 Ekran görüntüsü aldım tüm prepleri. Hangilerini yapmalıyım?

Müsait olduğumda girip atarım. O kadar fotoğraf çekecektim teşekkürler şimdiden.

@SaviorAngel666 Ekran görüntüsü aldım tüm prepleri. Hangilerini yapmalıyım?
Bazılarında isteğe bağlı diyor sanırım onları yapmak zorunlu değil.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (44).png
    Ekran Görüntüsü (44).png
    1,6 MB · Görüntüleme: 60
  • Ekran Görüntüsü (45).png
    Ekran Görüntüsü (45).png
    1,8 MB · Görüntüleme: 52
  • Ekran Görüntüsü (46).png
    Ekran Görüntüsü (46).png
    1,8 MB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Görüntüsü (47).png
    Ekran Görüntüsü (47).png
    1,9 MB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Görüntüsü (48).png
    Ekran Görüntüsü (48).png
    1,8 MB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Wehicle kısmından submarine alsan yeter.
Equıupment kısmından safe code, finger print cloner ve cutting torch yeter.
Weapons loadout kısmından crack shot hem daha iyi hem de hızlı yapılıyor o yeter

Bu dediklerimi yapsan yeter heist girceğin zaman submarine ile gizli tünelden gir direk o bölgeye geçersin hem zamanda kaybetmessin ama o görütüyü çekmiş olam gerek tünel kısmını suyun içinde o
Çıkış içinde submarine aynı şekil oda sol göl tarafına yakın olacak şekilde bu dediklerimi yapsan yeter.

Wehicle kısmından submarine alsan yeter.
Equıupment kısmından safe code, finger print cloner ve cutting torch yeter.
Weapons loadout kısmından crack shot hem daha iyi hem de hızlı yapılıyor o yeter

Bu dediklerimi yapsan yeter heist girceğin zaman submarine ile gizli tünelden gir direk o bölgeye geçersin hem zamanda kaybetmessin ama o görütüyü çekmiş olam gerek tünel kısmını suyun içinde o
Çıkış içinde submarine aynı şekil oda sol göl tarafına yakın olacak şekilde bu dediklerimi yapsan yeter.
Dostum ben yaptım fakat gizli bir türlü yapamadığım için direkt içeri rushladım. Tek sıkıntı yer kaçış yeriydi kosatka mapin en sonundaydı. Ora için önerdiğin bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı