GTA 5 cayo perico nasıl bir şey?

Hocam Tune'li ve tüm ikincil hedefleri buldum hazır olduğunuzda prepleri yapalım veya ben yapayım sonra heisti yapalım.

Prepler hazırdı sanki finale kısmı açıktı diye gördüm ben.

Hocam bilgili gözüküyorsunuz bu heist hakkında. Yapmak için ne kadar para gerek, ve direk bir Guide'si var mıdır?

Kosatka adlı araçtan yapılıyor fiyat 2.2m 2-3 yapışta rahat katlıyorsunuz parayı prepleri yaparken kosatkayı sahile sürün (çıkabiliceğiniz bir şekilde) ardından rahatça yaparsınız tek kişi yaparken 2 kişi yapılan odalara girme bugları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütün buglar bu videoda Türkçe kaynaklarda vardır araştırıp bulabilirsiniz.

Prepler hazırdı sanki finale kısmı açıktı diye gördüm ben.

Kosatka adlı araçtan yapılıyor fiyat 2.2m 2-3 yapışta rahat katlıyorsunuz parayı prepleri yaparken kosatkayı sahile sürün (çıkabiliceğiniz bir şekilde) ardından rahatça yaparsınız tek kişi yaparken 2 kişi yapılan odalara girme bugları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütün buglar bu videoda Türkçe kaynaklarda vardır araştırıp bulabilirsiniz.
Evet açıkmış, başarısız olunca gitti sanmıştım. Hazırsanız yapalım.

@shad0ww hocam teşekkür ederim yardımlarınız için. Artık sürekli sürekli yaparım ben bunu.

Bir şey değil her zaman.
Bu videodaki kasa bugunu (alttaki para gibi şeyleri almak için)

Bu videoda ise çoğu bug yer almakta.

Bir şey değil her zaman.
Bu videodaki kasa bugunu (alttaki para gibi şeyleri almak için)

Bu videoda ise çoğu bug yer almakta.
Kapıları yapamadım nedense. Tek olunca da açılmıyor zaten.
Peki quick heist menüsünden bu heiste veya setup'larına katılabiliyor muyum? O kadar param daha yok ta.
Olduğunda yap, ben 2 kere yaptım ve kosatka parasını fazlasıyla çıkardım. En başta zor oluyor alışman gerekiyor ama alışınca tak tak yapıyorsun.

Olduğunda yap, ben 2 kere yaptım ve kosatka parasını fazlasıyla çıkardım. En başta zor oluyor alışman gerekiyor ama alışınca tak tak yapıyorsun.

Girdim 2-3 kere de her girdiğimde çıkardılar, levelim daha 30 ondandır. Neyse orijinal heistleri yapacağım. Human Labs'i yaptım oradan 235 geldi, 2-3 kere de Fleeca'yı yaptım ve şimdi de Prison Break'in son kalan Setup'unu halletip heisti yapacağım.

O kosotka parasına yaklaştım aslında, 1.7m. Büyük ihtimalle yeterli para olunca Kosatka'yı alıp bu heisti yapacağım.

Ve 30 seviye iken kullanılabilecek bir saldırı tüfeği önerebilirseniz güzel olur. Marksman Rifle'yi aldım ama Sniper olduğu için kullanamadım. Ve ek olarak, sizce susturucuyu tabancaya takmak mantıklı mıdır?

Son düzenleme:
Girdim 2-3 kere de her girdiğimde çıkardılar, levelim daha 30. neyse orijinal heistleri yapacağım. Human labs RAID'i yaptım oradan 235 geldi, 2-3 kere de Fleeca'yı yaptım ve şimdi de Prison Break'in son kalan Setup'unu halletip heisti yapacağım.

O paraya yaklaştım aslında, 1.7m. Büyük ihtimalle yeterli para olunca Kosatka'yı alıp bu heisti yapacağım.

Ve 30 seviye iken kullanılabilecek bir saldırı tüfeği önerebilirseniz güzel olur ya. Marksman Rifle'yi aldım ama Sniper olduğu için kullanamadım. Ve sizce susturucuyu tabancaya takmak mantıklı mıdır?
Bedava vardı onu al küçük bir şey. Martin madrazo görevlerinden kadarsın kalanı, ben 1 milyon kastım öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı