Çözüldü GTA 5 "Character 2 has been corrupted" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhabalar GTA 5 Online'a girdiğim zaman bu hatayı alıyorum ve ne yaparsam yapayım giremiyorum, yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• InkedScreenshot_2_LI.jpg
    InkedScreenshot_2_LI.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim hepsini denedim olmadı maalesef.

Rockstar desteğe yazdın mı?

Rockstar desteğe yazdın mı?

Yazdım fakat onay falan bir şey dediler çok anlamadım siz biliyorsanız yardımcı olur musunuz ha bu arada galiba tek çözüm Online verilerin bulut sisteminden sıfırlanmasıymış fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum Rockstar'a bildirmek gerekiyormuş sanırım.

Story Mode'dan Online'a girerken menüden ''Choose Character'' ile yeni bir karakter oluşturarak girmeyi deneyin.

Karakterdeki hatayı da Rockstar desteğe bildirin.

Hesabın e-mail'ine sıfırlama mail'i gelmesi lazım. Ona basmanız gerekecektir.

Yazdım fakat onay falan bir şey dediler çok anlamadım siz biliyorsanız yardımcı olur musunuz ha bu arada galiba tek çözüm Online verilerin bulut sisteminden sıfırlanmasıymış fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum Rockstar'a bildirmek gerekiyormuş sanırım.

Rockstar'a yazsan daha iyi olur. Ne olduğunu tam bilmiyorum ama araştırırım.

Story Mode'dan Online'a girerken menüden "choose character" ile yeni bir karakter oluşturarak girmeyi deneyin.

Karakterdeki hatayı da Rockstar desteğe bildirin.

Denedim olmuyor tek çözüm Rockstar'a hesap sıfırlamak için bilet dedikleri şeyi göndermek onu da nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Rockstar'a yazsan daha iyi olur. Ne olduğunu tam bilmiyorum ama araştırırım.

Teşekkürler lütfen cevabını bulursanız yazar mısınız.

Denedim olmuyor tek çözüm Rockstar'a hesap sıfırlamak için bilet dedikleri şeyi göndermek onu da nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Teşekkürler lütfen cevabını bulursanız yazar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda ki sıfırlaman lazım galiba.

GTA V --> Online Play --> Purchase / Activation --> Not Listed Here

Buradan bir mesaj yazın. Google Çeviri'den yardım da alın eğer İngilizceniz iyi değilse.

Geri
Yukarı