GTA 5 çimen hatası

SARS-CoV-2

Hectopat
Arkadaşlar, çimenlerde tuhaf bir pikselleşme oluyor ve bu hareket halindeyken daha çok rahatsız ediyor. Sonradan yükleniyormuş gibi oluyor. Denemediğim ayar, kombinasyon vs. kalmadı ama çözemedim. Nedendir acaba?

Ekran Görüntüsü (28).jpg

Ekran Görüntüsü (29).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel bir problem. Ben de yaşıyordum. Videoda hatadan bahsedilmiş. Ve çözüm yolu sunulmuş.
MSAA açın, bir de çözünürlük değiştirin diyor. Ayriyeten VisualV modunu kurmayı deneyebilirsiniz. Videoda söylüyor bunu da. Performansa etkisi olup, Online moda girmenizi engelleyecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genel bir problem. Ben de yaşıyordum. Videoda hatadan bahsedilmiş. Ve çözüm yolu sunulmuş.
MSAA açın, bir de çözünürlük değiştirin diyor. Ayrıyeten visualv modunu kurmayı deneyebilirsiniz. Videoda söylüyor bunu da. Performansa etkisi olup, Online moda girmenizi engelleyecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bir hata göremedim ama sen bilirsin.

Çözünürlüğü 1080P'den 2kya al.
Çözünürlük de etki etmiyor maalesef. Zaten ekran kartı zorlanıyor 2K'da.

MSAA açın, bir de çözünürlük değiştirin diyor. Ayriyeten VisualV modunu kurmayı deneyebilirsiniz. Videoda söylüyor bunu da. Performansa etkisi olup, Online moda girmenizi engelleyecektir.

Teşekkürler. Tam olarak sorunum bu. Msaa'da en yükseğin bir altında. En yükseğe alınca FPS bayağı düşüyor o yüzden onu en yükseğe alamıyorum. Msaa reflection (O da en yükseğin bir altında) hariç geri kalan tüm ayarlar en yüksekte zaten. Diğer Msaa ayarlarını ve frame scaling'ten çözünürlük arttırmayı da denedim ama farketmiyor maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı