GTA 5 ''Code 217'' Error

Merhaba arkadaşlar. GTA 5 yüklerken ilginç bir hata ile karşı karşıya kaldım. 2 kez sorunsuz yüklemiştim önce.
Hatanın resmini atacağım. Rockstar'a ticket attım, 5 saat oldu hala dönmediler. Onların istediği iki dosya vardı. O ikisini atmam lazımsa yükleyeyim.

Not: Oyunum orijinal.

Eki Görüntüle 102767

Bnde de aynı hatayı yani code 217 hatası oyunu yeni aldım günlerdir ugraşıyorum bir oynamak nasip olmadı. Lutfen yardım...

Ulaş DERELİ Konuyu hortlatmak gibi olacak ama uzun zamandır oyunu indirmeye çalışıyorum. İlk çıktığında yine aynı sorunları almış, buradan ya da başka sitelerden(hangi siteler olduğunu hiçbir şekilde hatırlamıyorum) yararlanarak yüklemiştim. Şimdi tekrar yüklemek istiyorum. Yukarıda ultrasurf diye bir şeyden bahsetmişsiniz. Nasıl kullanacağımı söyler misiniz?

Buyrun Arkadaşlar Sorunu Videomda Çözdüm İzleyip Beğenin Bi Sıkıntı Olurs Yorum Atın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski konuyu hortlatmak gibi olucak ama yineden yazam dedim ben böyle çözdüm hatayı.
Önce social hesabıma girdim ardından ayarlar ardından ülke değiştirme ve ülkemi türkiye olarak seçtim giriş ekranını kapatıp açtım tekrar indirmeye başlattım düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı