Gta 5 code 217-201 hataları

ceyhun ceyhan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu gayet güzel güncelledim alalı da bir yılı geçti. Fakat bugün oyunu açtığımda karşıma 572mblık bir update çıktı. Update yüklenirken sürekli olarak code 217 hatası veriyordu ben retry retry diyerek yüklemeyi bitirsem de yükleme bittikten sonra başa sarıyor. Ultra Surf indirdim indirme hiç sorun çıkartmadı fakat bu sefer de yükleme bitince code201 hatası verdi. Oyunum orjinal ve kutulu. Genelde ilk alanların kurarken başına bu olay gelirken benim hiç gelmedi şimdi geliyor. Bir fikri olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En güncel launcher ve Social Club'u kurdunuz mu ?
sorunu dün hallettim. Çözümünü yazacakken mesajınızı gördüm :) . Öncelikle code 217hatasının çözümü için Ultrasurf kullanmak gerekiyor. Ben Ultrasurf kullandığımda code 201hatası veriyor. Bende ilk önce güncel launcherı ve social clubu kurdum daha sonra Ultrasurf ile oyunu güncellendi sorun çözüldü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı