Çözüldü GTA 5 çok yer kaplıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hidayet07

Centipat
Selamlar. GTA 5 90 GB ve benim PC'de oyuna ayırdığım bir 350 GB yer var. GTA 5 yüklediğim an bu 150'ye falan düşüyor. Güncelleme geldiğinde yer azaldıkça azalıyor. Bayağı oynayamayacak duruma geliyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu? PC'de yer kalmazsa mecbur silmem de gerek. Tavsiye verin.
Arkadaşlar yanlış anlamayın benim PC D diski 350 GB oyun 90 GB yüklediğinde hele güncellemeler yapıldığında diskimde yer kalmıyor ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
Sen yanlış anladın benim PC'deki yer 300 GB.

Yanlış anladın benim D diski 350 GB oyun degil.
Hocam bakın siz şunu diyorsunuz. Boş alan 350 GB oyun indikten sonra 150 kalıyor. 350-150=200.

Ha tamam şimdi oldu. Pardon. Ama onu önleyemezsiniz. Oyunun alanı ne kadarsa o kadar.
Selamlar. GTA 5 90 GB ve benim PC'de oyuna ayırdığım bir 350 GB yer var. GTA 5 yüklediğim an bu 150'ye falan düşüyor. Güncelleme geldiğinde yer azaldıkça azalıyor. Bayağı oynayamayacak duruma geliyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu? PC'de yer kalmazsa mecbur silmem de gerek. Tavsiye verin.
Hocam normalinden fazla boyutlu iniyor. 200 GB olması çok zor. Birden fazla kez denediniz mi?

Hocam bakın siz şunu diyorsunuz. Boş alan 350 GB oyun indikten sonra 150 kalıyor. 350-150=200.

Ha tamam şimdi oldu. Pardon. Ama onu önleyemezsiniz. Oyunun alanı ne kadarsa o kadar.

Son düzenleme:
Çözüm
Ama güncelleme geldimi o yer azaldıkca azalacak oynayamaz durumda olacaksın bende onu soruyorum ne yapacağım diye oyuna gelen güncellemelerin boyutu ne kadar peki GTA 5'e?

Hocam bakın ben de yeni yükledim 10 gün falan oldu belki oda olmamıştır bu arada siz birazda derdinizi düzgün anlatamadınız benimki bir güncelleme bile almadı

Hocam bakın ben de yeni yükledim 10 gün falan oldu belki oda olmamıştır bu arada siz birazda derdinizi düzgün anlatamadınız benimki bir güncelleme bile almadı.

E oyuna güncelleme gelecek bir gün değil mi oyun güncellenecek oyun büyük dosyalı oyun güncellemeleride büyük o 400 GB'lik yeriniz gitdikce azalacak oynayamaz durumda olacaksınız bende de sorun böyle onu soruyorum.

Geri
Yukarı