GTA 5 Directx 9 ile çalışır mı?

Komple sistemi yazar mısınız?

Güç kaynağınız 300 Watt ise GTX 750 Tİ daha uygun olucaktır. Maxwell mimarisine sahip ve düşük güç tüketimi + Performans üzerine bir kart.

Güç kaynağınız 300 Watt ise GTX 750 Tİ daha uygun olucaktır. Maxwell mimarisine sahip ve düşük güç tüketimi + Performans üzerine bir kart.
Baktım gerçekten iyi ekran kartı çok teşekkür ederim bunu alacağım ama GTA 5'i highda oynar mı ayrıca monitör almayı düşünüyorum çünkü monitörümün çözünürlüğü 1600x900 yani ekran kartını alsam da verim vermez görüntü açısından bana uygun ve hesaplı bir monitör önerir misiniz?

Baktım gerçekten iyi ekran kartı çok teşekkür ederim bunu alacağım ama GTA 5'i highda oynar mı ayrıca monitör almayı düşünüyorum çünkü monitörümün çözünürlüğü 1600x900 yani ekran kartını alsam da verim vermez görüntü açısından bana uygun ve hesaplı bir monitör önerir misiniz?

Gtx750ti önerir misin?
GTA 5'i highda oynar mı ayrıca monitör almayı düşünüyorum çünkü monitörümün çözünürlüğü 1600x900 yani ekran kartını alsam da verim vermez görüntü açısından bana uygun ve hesaplı bir monitör önerir misiniz?

R9 280X + Zalman ZM500-LX 500W ve AOC 21.5" i2276Vwm. Bu parçalar gayet güzel parçalardır. Hem monitör hem güç kaynağı hem de ekran kartı yaklaşık 1500 Tl veya daha az oldu. Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı