Çözüldü GTA 5 dosyaları nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tndf

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 Story Mod'da kullanmak üzere birkaç mod yükledim. GTA Online girebilmek için dosyaları silmem gerekiyor fakat teker teker bulmaktansa Epic Games'de, Steam'de olduğu gibi direkt dosyaları doğrulayıp oyunuma devam edemiyorum. Nasıl sileceğim bu dosyaları?

Çözüm
Merhaba, dosyaları silme ile ilgili bir video var. Epic Games ve Steam'ı ayrı ayrı gösteriyor.

Video budur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladığım kadarıyla mods klasörü yerine oyunun dosyalarının üzerine mod kurulursa bu rehber işe yaramıyor.

Çünkü oyunun üzerine mod kurulduğunda bu rehbere göre en fazla fazladan .dll dosyaları silinir ve bu sefer de modlanmış .rpf'ler gerekli .dll'ler olmadığı için yüklenmez.

Dediğinizi tam anlayamadım fakat modlar direkt oyunun üzerine kuruluysa oyunu silip geri yüklemekten başka çare yok diye biliyorum.

Dediğinizi tam anlayamadım fakat modlar direkt oyunun üzerine kuruluysa oyunu silip geri yüklemekten başka çare yok diye biliyorum.
Onu diyorum işte, oyunun üzerine kurulduysa bu rehber kurtarmaz. (y)

Hadi diyelim rehbere göre OpenIV .dll'lerini sildiniz, modlanmış .rpf'ler .dll dosyaları olmadan açılmıyor zaten.

Üstüne kurmak dediğiniz direkt oyun dosyaların içine atmak mı?

Tam hatırlayamıyorum fakat ben önceden modları Open IV diye bir programdan kurmuştum. Modları kurarken 2 seçenek sunuyordu GTA 5 ve mods diye, GTA 5'i seçtiyseniz oyunu silmek zorundasınız ama mods kısmını seçtiyseniz video işe yarayacaktır.
Takibi bıraktınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı