Çözüldü GTA 5 dosyalarında "Launcher.exe" yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

depth

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 indirdim Epic Games'ten oyunu açtım 5 10 dk bir şeyler kurdu ve sonra install prerequerties dedi ve aynısını tekrarladı. Oyun dosyalarını doğruladım bir şey olmadı sonra oyun dosyalarına baktım ve Gta5launcher.exe olmadığını fark ettim. Ne yapmam lazım? Oyun açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böyle oldu.
Herhalde ekran kartı driver da sıkıntı var. Güncel ya da hatalı driver olduğu zaman oluyor herhalde.
Eğer online oynamayacaksanız buna "ok" dedikten sonra oyunu Launcher üzerinden başlatabilirsiniz. Onun dışında bu hatanın düzelmesi için yapılabilecek en mantıklı hareket şu anda Rockstar Games Launcher'ın en yeni sürümünü indirip kurmak olacaktır.
Her şey kurulu ama bir tek gta5launcher.exe yok. İnternete baktım çoğu kişide var bu .exe.

Steam versiyonunda gözüküyor. Fakat Epic Games versiyonda mevcut değil. Sorunun onla alakalı olmayabilir.

Bunu gösteriyor ve hep aynı şeyi yapıyor ilerleme yok.

Steam versiyonunda gözüküyor. Fakat Epic Games versiyonda mevcut değil. Sorunun onla alakalı olmayabilir.

Bir bakayım.

Dosya Ekleri

• 2022-05-14 (1).png
    2022-05-14 (1).png
    712,6 KB · Görüntüleme: 56
  • 2022-05-14 (2).png
    2022-05-14 (2).png
    643,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 2022-05-14.png
    2022-05-14.png
    712,1 KB · Görüntüleme: 40

Bir sıkıntı yok hepsi aynı.
Rockstar Games Launcher üzerinden oyunu açmayı dener misiniz?

Tamam.
Rockstar Games Launcher üzerinden oyunu açmayı dener misiniz?

Dosya Ekleri

• 2022-05-14 (3).png
    2022-05-14 (3).png
    1,8 MB · Görüntüleme: 46
Böyle oldu.
Herhalde ekran kartı driver da sıkıntı var. Güncel ya da hatalı driver olduğu zaman oluyor herhalde.

Dosya Ekleri

• 2022-05-14 (4).png
    2022-05-14 (4).png
    450 KB · Görüntüleme: 45
Böyle oldu.
Eğer online oynamayacaksanız buna "ok" dedikten sonra oyunu Launcher üzerinden başlatabilirsiniz. Onun dışında bu hatanın düzelmesi için yapılabilecek en mantıklı hareket şu anda Rockstar Games Launcher'ın en yeni sürümünü indirip kurmak olacaktır.

Çözüm
Eğer Online oynamayacaksanız buna "ok" dedikten sonra oyunu Launcher üzerinden başlatabilirsiniz. Onun dışında bu hatanın düzelmesi için yapılabilecek en mantıklı hareket şu anda Rockstar Games Launcher'ın en yeni sürümünü indirip kurmak olacaktır.

Sağ olun. Bir deneyeyim çünkü ok dedikten sonra da açılmadı kendim Rockstar Launcher ve Social Club'u kurup deneyeyim.
Eğer Online oynamayacaksanız buna "ok" dedikten sonra oyunu Launcher üzerinden başlatabilirsiniz. Onun dışında bu hatanın düzelmesi için yapılabilecek en mantıklı hareket şu anda Rockstar Games Launcher'ın en yeni sürümünü indirip kurmak olacaktır.

Oldu çok sağ olun. Çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 2022-05-15.png
    2022-05-15.png
    715,4 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

Geri
Yukarı