GTA 5 düşük GPU kullanımı ve düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Akaju

Decapat
Daha fazla  
i5 6600K işlemci.
GTX 1060 Gaming.
2x8GB RAM.
Sonuç:

1616776947723.png

GPU kullanımı çok düşük, düşük FPS alma sebebim bu mudur? Ne yapılabilir? Yardımlarınızı bekliyorum.

Dediğim gibi MSAA Ayarını açıp dene istersen bide
Abi, olay Online versiyonuna gelince çok fark etmiyor. High-end bilgisayarları olan çoğu Youtuber ( bu Youtuberlar Gta videoları çeken kişiler ) oyunun Online versiyonunun hikaye versiyonuna göre yeterince iyi optimize eldimediğinden bahsediyor. Bu kadar yüksek ayarlarda oynayıp bu fpsi alması bence gayet iyi. Bende Asus 1050, i7 7700 ve 16gb ram var. Oyun içerisinde pvp atıyorum ya da Invite Only'de Cayo Perico dönüyorum. Aldığım değerler 30-60 arası ve V-Sync açık. Mesafe ölçekleme dışında hiçbir ayarım normalin üstü değil.

Abi, olay Online versiyonuna gelince çok fark etmiyor. High-end bilgisayarları olan çoğu Youtuber ( bu Youtuberlar Gta videoları çeken kişiler ) oyunun Online versiyonunun hikaye versiyonuna göre yeterince iyi optimize eldimediğinden bahsediyor. Bu kadar yüksek ayarlarda oynayıp bu fpsi alması bence gayet iyi. Bende Asus 1050, i7 7700 ve 16gb ram var. Oyun içerisinde pvp atıyorum ya da Invite Only'de Cayo Perico dönüyorum. Aldığım değerler 30-60 arası ve V-Sync açık. Mesafe ölçekleme dışında hiçbir ayarım normalin üstü değil.
Bende Gtx 1050 ti ve Pentium g4400, 8gb ram var bununla high ayarlarda 30 fps sabit şekilde oynuyorum, işlemcim yetse 60 fps sabitlerim, bence sizde ekran kartı yeterli gelmiyor olabilir

Çekirdekler tıkanma yapmıyor gibi. Online'da son zamandır başıma gelen bir olay. Online ile alakalı pek yapabilecek birşey yok ne yazık ki 😕

Geri
Yukarı