GTA 5 Düzgün Oynanmıyor

Fevream

Hectopat
Yer
herhangi bir yer
Oyuna giriyorum ilk girdiğimde gayet normal fakat hızlı bir şekilde araba kullanırken kaplamalar gidip gelmeye başlıyor, oyun gereksiz bi şekilde takılmaya başlıyor, ''m'' tuşuna bastığımda ses geliyor fakat menü dakikalar sonra geliyor, ''ESC'''ye bastığımda harita yüklenmiyor, oyuna kendi müziklerimi atıp radyodan dinlemeye başladığımda kaplamalar gidip gelmeye başlıyor, Logitech G300s kullanıyorum, uygulaması açıkken oyuna girdiğimde oyun kasmaya donmaya takılmaya başlıyor, Steam arayüzü açıkken bile oyuna aynı kasma, takılma gibi şeyler oluyor, eskiden bu tip sorunlar olmuyordu bir çözümü falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci kullanımı %100 'e dayandığında, eski bilgisayarımda yaşadığım problemdir kendisi. İşlemci kullanımına bakar mısın?

Bende de aynı sorun mevuttu. FPS değerleri sistem minimumu karşıladığı için normaldi fakat kaplamalar gidiyor, adeta yerin içinden gider edasıyla oyunu oynuyordum. Sistemsel bir sıkıntı istersen sil yükle istersen dosyaları yenile bence birşey değişmeyecektir.

Benımde basımdan gectı kaplama hatasi yuklenmiyordu. Onun bir cozumu yok maalesef. Ekran kartınız kaplamaları gec yükleniyor, yanı render gec yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamden oyun dosyalarını kontrol edin. Sisteminiz yeterli mi? Sisteminizi belirtirseniz daha sağlıklı çözüm önerileri sunabiliriz.

Sistemim;
Lenovo Z510 Ideapad
Windows 10 Home Single Language 64 Bit
Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs)
6144MB RAM
DirectX 12
NVIDIA GeForce GT 740M
Yaklaşık Top. Bellek: 5037 MB
VRAM: 2009 MB
Paylaşılan Bellek:3028

Oyun orjinal, ilk satın aldığım zamanlarda hiç bir sıkıntısı yoktu yeni yeni yapmaya başladı.

Sistemim;
Lenovo Z510 Ideapad
Windows 10 Home Single Language 64 Bit
Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs)
6144MB RAM
DirectX 12
NVIDIA GeForce GT 740M
Yaklaşık Top. Bellek: 5037 MB
VRAM: 2009 MB
Paylaşılan Bellek:3028

Oyun orjinal, ilk satın aldığım zamanlarda hiç bir sıkıntısı yoktu yeni yeni yapmaya başladı.
Eğer son zamanlarda ekran kartı güncellemesi yaptıysanız DDU ile tamamen silip eski bir sürümünü kurar mısınız ?

Geri
Yukarı