GTA 5 ekran kartını kullanmıyor

llama01

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı ilk aldığımda Steam üzerinde GTA 5 yüklemiştim ve ortalama 70 FPS alıyordum. Neyse, onu sildim ve üzerinde aylar geçtikten sonra PC'ye format attım. Aylardan sonra Epic Games üzerinden bir daha yükledim. Şimdi 40-50 FPS arası alıyorum, sonra görev yöneticisinde GTA'nin ekran kartının %0 kullandığını gördüm. Bunu nasıl çözerim?
AMD Ryzen 3 2200G
Palit GTX 1650 Storm X OC 4 GB
XPG Gammix D10 8 GB 3000MHz

Bilgisayarı ilk aldığımda Steam üzerinde GTA 5 yüklemiştim ve ortalama 70 FPS alıyordum. Neyse, onu sildim ve üzerinde aylar geçtikten sonra PC'ye format attım. Aylardan sonra Epic Games üzerinden bir daha yükledim. Şimdi 40-50 FPS arası alıyorum, sonra görev yöneticisinde GTA'nin ekran kartının %0 kullandığını gördüm. Bunu nasıl çözerim?
AMD Ryzen 3 2200G
Sürücülerini yükledin mi ?
Yüklediysen denetim masası > 3d ayarların yönetilmesi > cuda/gpu lar > sadece ekran kartını seç ve tekrar dene.

AMD Ryzen 3 2200G
Nvidia Denetim Masası ayarlarından Gta 5 için grafik işlemcisi olarak yüksek hızda nvidia işlemcisini işaretleyip tekrar deneyin.

Geri
Yukarı