Çözüldü GTA 5 Epic Games banlanma ihtimali

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufak71

Hectopat
Arkadaşlar GTA 5'i Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde indirdim.
Fakat taşınmayı düşünüyorum ve yanlış bilmiyorsam Epic Games'e farklı bir IP adresi üzerinden girersem banlanabiliyormuşum. (Farklı bir modemden bağlandığımdan dolayı)
Acaba bu doğru mu?
Banlanma ihtimalim var mı?

Çözüm
Fakat taşınmayı düşünüyorum ve yanlış bilmiyorsam Epic Games'e farklı bir IP adresi üzerinden girersem banlanabiliyormuşum. (Farklı bir modemden bağlandığımdan dolayı)
Acaba bu doğru mu?

Emin ol oyle bir sey olsa kimsenin hesabi olmaz Epic Games'te. Modemini gonul rahatliyla resetleyebilirsin.
@Yusufak71 Modemi kapatıp açtığında IP'n değişiyor zaten. Farklı IP'den girildiğinde banlanma olsa hiç kimse hesabını doğru dürüst kullanamazdı. Kısacası bir şey olmaz, sorunsuz kullanabilirsin.

Acaba bu doğru mu?

Emin ol oyle bir sey olsa kimsenin hesabi olmaz Epic Games'te. Modemini gonul rahatliyla resetleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Peki başka bir bilgisayardan Epic Games hesabımla giriş yapsam sorun olur mu?
Son zamanlarda hesap satma olaylarından dolayı banlanmaktan korkuyorum.
Eski bilgisayarımdan GTA 5 dosyalarımı yeni bilgisayara aktaracağım. Doğal olarak hem IP hem bilgisayar değişecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı