GTA 5 Epic Games İle Giriş Yapmak

Epic Games üzerinden GTA 5'i indirmeyi başlatın. Nereye iniyorsa o klasöre Steam'den indirdiğiniz GTA 5'in dosyalarını kopyalayın. Bu işlemin ardından Epic Games Launcher'i yeniden başlatıp GTA 5'i tekrar indir dediğinizde indirme belli bir yüzdeye gelecek ve eksik dosyaları tamamlayacaktır.
Bir Facebook grubunda okudum, denemek lazım.

Technopat'ın 7 Ekim 2019'da yayınladığı yedekleme videosunu izledim şuan onu deniyorum eğer olursa tekrar yazarım.
Epic Games indirme klasörünün içine Steam Gta5 dosyasını kopyaladım şuan epic games onu doğruluyor umarım olur.

Bunu istemedeki nedeniniz tam olarak ne? Çünkü Steam ve Epic Games sadece ara sağlayıcılar. Ana sağlayıcı olarak zaten rockstar launchera bağlanıyor.

Online'da banım var ben epicten yeni hesap aldım Steam'de yüklü olan oyunu epicte çalıştırmak istiyorum fakat oyunu aldığımda epicgames ile Social Club arasında hiç bağlantı kurmadı internetim kötü 95 GB indirmek istemiyorum.
Technopat'ın 7 Ekim 2019'da yayınladığı yedekleme videosunu izledim şuan onu deniyorum eğer olursa tekrar yazarım.
Epic Games indirme klasörünün içine Steam Gta5 dosyasını kopyaladım şuan epic games onu doğruluyor umarım olur.
Aynı şeyi ben de deniyorum da şuan epicgames çökmüş gibi bir şey yapılmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı